Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engem egy picit zavar, hogyha...

Engem egy picit zavar, hogyha feszülős nadrágban vagyok és kidudorodik a zsebemből a mobilom. Ez nem ciki? Ti ilyenkor hova szoktátok rakni a mobilotokat? Ha pl. nincs nálatok táska.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar,szerintem egyáltalán nem ciki.
2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

kezemben fogom..

szerintem nagyon gáz ha kidudorodik..

de amugy általában van nálam táska..

2010. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ki szokott dudorodni. Én pont ma fogyeltem meg ezt. Aki a zsebében tarja a mobilját, annak kidudorodik. Szerintem nem ciki, egyáltalán.
2010. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, mert szinte mindenkinek így van illetve az emberek úgyis tudják, hogy mi az ott.

Vagy pénztárca vagy mobil általában :)


Én magamon nem bírom elviselni, ha kidudorodik valami, ezért a kezemben szoktam fogni végig, vagy nem viszem magammal.

Legtöbbször ezért nincs nálam soha semmi, mert úgy döntök egyszerűbb ha itthon hagyom :D

2010. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a nadrág zsebembe hordom a telefonomat. Tudom, nem egészséges ott tartanii, de hát, hol az...:) Szóval szerintem egyáltalán nem ciki.
2010. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem ciki. én is mindig odarakom:D vagy ha van rajtam kabát akkor annak a zsebébe.
2010. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sőt :D Nekem bejön :D
2010. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki szerintem :D
2010. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is ott volt régen, most csak azért nem mert érintős, és vigyázok rá, de ott tartom a bérletet, pénzt, cigit, gyújtót, van hogy a lakáskulcsot is:D

engem nem zavar, akkor gáz ha kövér vagy, ha vékony vagy nem néz ki csúnyán.

2010. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. márc. 27. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!