Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok válaszát várom. Milyenn...

Lányok válaszát várom. Milyennek találjátok? .

Figyelt kérdés

Van rajtam némi súlyfülüsleg(kb 6-10 kg:S)

továbbtanulásom érdekében edzek, mert oylan suliba szeretném tanulmányaimat folytatni, ahol nem árta jó fizikai terhelhetőség.

A minap csak úgy, kíváncsiságból lefényképeztem a hátam, mert ugyebár aztnem látom jóla tükörbenXD...de az eredmény... nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek!XD

Igazából egyáltalán nem azért edzek/gyúrok/, met a lányoknak akarok tetszeni, de már ha megvan ez a kép, akkor kikérném a véleményeteket.Szerintem eléggé "gáz" ...:S Ti milyennek látjátok így,hátulról a "testem"?XD

Jöhetnek negatív, ill. pozitív válaszok is, bírom a negatív kritikákat is!(bár szerintem több negatívlesz, mint pozitív.

Kort is légyszi! köszi.


[link]


2010. márc. 22. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is rendeben vagy :)

18/L

2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nekem jobban tetszik ha egy kicsit izmosabb egy fiú háta. Az szexis. Kicsit gyúrj rá, és nagggyon jó hátad lesz.

21 L

2010. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönüöm a válaszokat! Rosszabbra számítottam.ÁÁ nem készítek én olyan képet:D
2010. márc. 23. 19:46
 14/20 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :)

21/L

2010. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

huhh.a nyaklánc még belefér. o.O XD

már kezdtem megijedni.

14L

2010. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hány kilogrammal evezel?és hány éves vagy?
2010. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom mi az az evezés:D XD

Aminek talán valami köze lehet a hátamhoz/vállszélességhez:(nem biztos, hogyszakszerűen fogalmazok, mert nem vagyok tisztában az edzések neveivel)


-Hajlított karú függésre edzek, 73 másodpercig kell hog bírjam, eddig még 40 volt a max(nem tudom, hogy bírnám -e tovább, mert még csak eddig mentem el, de húzózkodni is szoktam)

[link]


-Tárogatnás(nem tudom, hogy az az -e)..amikor kis terpeszben állok, két kezemben egykezes súlyzóval, és nyújtott karral emelem fel, oldalasan.(5kg-al szoktam, tehát ez sem valami sok.)


-Nem tudom hogy nevezik ezt, de ezt isszoktam végrehajtani:

Szintén kis terpeszben állok, kétkezes súnyzót emelgetem,a nyak mögött.(ekkor elvileg váll+csukja+ talán hátra edzek)...de ez is kb 20 kg-al, szóval es se nagy súly.


17 éves vagyok, nyáron töltöm a 18.-at,173cm/~68-69kg

2010. márc. 27. 20:19
 18/20 A kérdező kommentje:
...amúgy miért érdekel?:O
2010. márc. 27. 20:21
 19/20 A kérdező kommentje:
Jah igen.. a jóidő eljövetelével elkezdek majd futni is, mert 2 km-t kell majd lefutnom 6,5 perc alatt.(le lehet pl 12 perc alatt is, csak azért jóval kevesebb pont jár)....éshát gondolom, hogy némi diéta+futás+edzés elegendő lesz a plusz kilóktól való megszabaduláshoz.
2010. márc. 27. 20:26
 20/20 anonim ***** válasza:

nincsenek is rajtad plusz kilók! :)

21/L

2010. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!