Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb nő...

Mit csináljak, hogy jobb nő legyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az alapoknál : 18 éves vagyok és 44 kg.

Barna vállig érő haj, barna szem szemüveges ( de nem nagyon hordom mert szerintem nem áll jól) a baj még az, hogy hosszú hajat akarok de nem nő meg akármit csinálok. 5 éve növesztem de semmi. Pedig használok ricinust, rozzmaring olajat, kreatinos balzsamot, pantenon habot, csináltam már tojás pakolást is. Régen sokat vasaltam de mostmár nem szoktam vagy ha mégis egyszer-kétszer használok hővédőt. Segítséget szeretnék kérni hogy mit csináljak hogy jobban nőjőn a hajam. Vagy milyen vitamint szedjek be (mert biztos calami vitamin hiány miatt nem nő a hajam vagy valami ilyesmitől). A másik meg, hogy nagyon vékony vagyok és szeretnék szép alakot de félek ha elkezdek edzeni akkor még vékonyabb leszek. Egy idben futottam is de semmi változás. Jártam flabélosra is de abbahagytam mert féltem h. Sokat fogyok. Igyis most fogytam 5 kgot pedig nem csináltam semmit. Segítsetek, hogy jobb legyek mert nem tudom már mit csináljak mert nagyon csúnyának érzem magam.akinek kell küldök képet privibe és mondjatok véleményt rólam. Vagy öltözködésbe is. Mi az ami jól áll a vékony lányoknak is?


2015. dec. 15. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek nő meg a haja.

Ne erőltesd. A vállig érő haj, már szép, nőies.

Válassz a fodrászoddal egy jó frizurát, amit könnyű kezelni és jó is áll. Esetleg variálható is. Pl. besütheted hullámosra.

A hízásban egy jó étrend segítene. Ha mellette megfelelő mozgást végzel, akkor hízhatsz. Mondjuk én nem olyan tipikus zsírégető mozgásokat végeznék semmiképp sem, mint a futás. Inkább torna, izomfejlesztés. Ebben csak szakember tud segíteni, hogy valóban hatásos legyen. Kérheted dietetikus segítségét, vagy konditeremben személyi edző segítségét.

A szemüveget nyugodtan hordjad. Ma már ezer féle keret van, biztosan van olyan, ami jól áll. Egy jó keret nagyon fel tudja dobni az arcot.

2015. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És persze jöhet a kép privátban :)
2015. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fogyni akarsz, hanem formásodni, akkor guggolás, súlyzós edzés kell neked, tehát izomépítés.


Vállig érő hajból is lehet nőies frizurát csinálni, menj el egy jó fodrászhoz és kérd ki a véleményét.


Nem biztos, hogy vitaminhiány miatt nem nő a hajad, én elmennék orvoshoz egy teljes kivizsgálásra, mert lehet valami komolyabb gond is, annak a kezelése a tüneteket is megszünteti.

2015. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj ennyit azon hogy hogy nézel ki , ha jól érzed magad és magabiztos vagy arra felfigyelnek az emberek.
2015. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

marmint komolyan 5 ève egyátalán nem nő a hajad? el kène menni vèrvizsgálatra.

a szemuveget meg hordjad,vagy vegyel kontakt lencsèt.de szerintem a szemuveg nem rossz dolog,ha jól van megvalasztva,akár előnyös is lehet.

esetleg sminkkel,új ruhákkal tudod növelni az önbizalmad. ès megfelelő ètrend,szemèlyre szabott mozgás segíthet az alakodnak.

de az orvost ne felejtsd el..könnyen lehet valami baj. 5 èv alatt seggig èrő hajad is lehetne,úgy hogy közben vágatsz is 1-2 centit pár havonta. szóval valami tuti nincsen rendben.

kèpet küldhetsz,ha gondolod:)

20N

2015. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sminkelem magamat de akkoris csúnyának érzem magam.
2015. dec. 16. 08:21
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]



Itt a kép ( bocsi hogy alig látszik valami de csak ezt engedi feltölteni mert a többi nagy :(

2015. dec. 16. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy, nincs mi miatt aggódnod
2015. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy :) köszönöm csak én nem így érzem magam
2015. dec. 16. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyet sosem tudtam megérteni... :D Teljesen jó csajok miért nem hiszik el, hogy jól néznek ki? Veled is minden rendben.

A hajad szép. Nem attól leszel jobb nő, hogy hosszabb a hajad.

Az alkatodért pedig más lányok itt sírnak vagy a konditeremben vért izzadnak. Ilyen a genetikád, örülj neki. Ha mindenképp változtatni akarsz rajta, akkor az étkezésre figyelj.

Milyen ruhák állnak jól egy vékony lánynak? Gyakorlatilag minden, ha nem extrém vékony! :D Az alkatodról van kép?

2015. dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!