Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatodikos vagyok, és van egy...

Hatodikos vagyok, és van egy osztálytársam, aki napi szinten spirálozza a szemét. Szerintetek szabad 12 évesen festeni magát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
szerintem korai, de az ő döntése, meg a szüleié, két év múlva már full sminkben fog parádézni, aztán ne csodálkozzon, ha ronda bőre lesz. Én nem szólom meg, ha valaki ilyen korán sminkel, de én spirálozni se spiráloztam 12 évesen, és a lányomnak sem engedném meg napi szinten, max alkalomra.
2015. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, senki nem tiltja meg, bár én azt mondom, egy szép lány természetesen a legszebb.
2015. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves korom óta használtam szempillaspirált, azóta is csak azt, alkalmakkor esetleg mást is. Nem hinném, hogy a spiráltól majd egy kikent csitri lesz. Ha nem egy vakolatot cuppant a fejére, miért ne?
2015. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. dec. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!