Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök piercinget szeretnék...

Szemöldök piercinget szeretnék. Mi a véleményetek erről? Ti hogyan álltok hozzá? Tolerálják ezt a munkahelyen? (van aki "diszkréten" tetoválva van) Megváltoztatja az életemet? Ti hogy éltétek meg. Ismerőseiteknek tetszett?

Figyelt kérdés

(Elmúltam 20 éves)

Olvastam pár dolgot róla,és csak az az egy dolog zavar hogyha egyszer megunnám nem nől be a helye...ez tényleg igaz??? Mennyire fáj amikor kiszúrják és mennyit fizettetek érte? Milyen fertőtlenítőt adtak/ ajánlottak hozzá?



2016. jan. 7. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Nekem szinte nem is fájt,az orrpiercing rosszabb volt.. Viszont én pár hónap után kiszedtem,mert úgy éreztem,h nem igazán az én stílusom volt,túl vadul nézett ki. A helyén alig látszik valami,csak két pici mélyedés. Viszont a helye néha sajog egy kicsit,de nem vészes. Ja és tisztítani pedig egy sóoldat szerûséget adtak,amival naponta azt hiszem kétszer kellett megtisztítanom
2016. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!