Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el, hogy ronda...

Hogy fogadjam el, hogy ronda az arcom?

Figyelt kérdés

egyszerűen ronda a fejem, az orrom, a szemem-szemhéjam, úgy egy az egyben csúnya fejem van. Nem könnyű beletörődni, hogy már nem tudok mit kezdeni magammal, igényes vagyok, a hajam is rendben de ez az arcomon nem segít.

Mindenki megmondja, hogy csúnya a fejem. Nem is mások véleményére adok, de magamnak sem felelek meg és nem tudom elfogadni, hogy ilyen külsővel átkozott meg a sors.

Plasztikára nincs és nem is lesz pénzem soha életemben.

Szerintetek mit tudok tenni? :(

(értelmes válaszokat kérek)



2013. jan. 4. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány VAgy?
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Korod? Kérdésedből ezek nem derülnek ki. Ha férfi vagy, akkor nincs nagy gond, könnyen lehet segíteni a "problémádon".
2013. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Szervusz :)


Egy régi tanárom azt mondta nekem, higgyük el, minden fiatal szép. Gondolj bele, feszes a bőröd, erős és színes a hajad, tele vagy erővel. Közben bemutat a média egy ideált, egy Barbie arcot és a sorok között selejtnek nevez mindenkit aki más. Pedig ha körül nézünk a világban, kevés embernek van olyan teljesen szabályos arca. Megnézek egy régi osztályképet, és rögtön rá tudnék bökni 5-6 "csúnya arcú" emberre. Az egyiknek kicsit nagyobb az orra a másiknak elálló a füle, van akinek fehér a bőre de húzott a szeme és kérdem én, mindez miért baj? Biztos vagyok benne, hogy a pár évtizeddel idősebb generáció, amelyik tévé nélkül nőtt fel, sosem problémázott ilyeneken. Meg narancsbőrön és egyebeken. Manapság reklámozzák agyon a tökéletességet.

Én most átírnám a reklám szöveget: "Fogadja el magát, mert ön megérdemli!"

2013. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

20-on éves fiú vagyok.

hajam lehetne erősebb is, a bőröm se olyan mint egy fiatalé, nem öreges csak egyszerűen nem szép.

2013. jan. 4. 20:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy kép nélkül nem nagyon lehet tanácsot adni-hogy mi az amin érdemes lenne változtatnod. Lehet egész sokat javítana a külsődön mondjuk ha másféle frizurád lenne, vagy ha mondjuk fogynál/híznál néhány kilót. Esetleg ha szakállak növesztenél(ebből is millió egy féle lehetőség áll a rendelkezésedre. Ki tudod hozni magadból a legjobbat/legelőnyösebbet-de ezt akarnod kell-és tenned is érte. A búslakodás nem vezet sehova.
2013. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Menj el egy kozmetikushoz. Fiúknak sem szégyen ápolni a bőrüket. Pár jó krémmel olyan egészséges bőröd lehet mint egy babának.
2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem ragyás vagyok amin a kozmetikus segíthet, fodrászhoz is rendszeresen járok a frizura sem segít (mindig más fazonú jó hajakat vágatok)

itt nem segít csak a plasztika, de arra meg pénz nincs.

A felfogásommal van a baj, mert mást nem tudok mint beletörődni. De ezt hogy tegyem?

2013. jan. 4. 21:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Töltsd ki az életedet ! Illetve töltsd meg tartalommal !

Ettől még lehetsz boldog, csak erősen akarni kell !

Nem csak a külsőségek számitanak az életben, ....az emberek azt látják, ami a szemük előtt van....

Lehetsz boldog ! Például okot ad rá az is, ha legalább egészséges vagy ! Segithetsz másoknak, lehet életcélod,

hasznossá válhatsz..., alkothatsz, hathatsz, gyarapithatsz.... Fel a fejjel ! Tényleg nem számit ha csúnya vagy se, attól még lehetel szeretetre méltó és optimista !

Remélem segitettem !

2013. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2013. jan. 5. 02:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Ám, a plasztika se rossz ötlet, tanulj meg németül, menj külföldre, keress sok-sok lóvét, én a helyedben ezt tenném !

hogy összejöjjön a plasztikára- már ha annyira zavar téged hogy emiatt gyötröd magad, akkor inkább ezt az energiát fordisd a jobbulásra ! Szerintem, ...én ezt tenném, ha nem tudnák bele törődeni, akkor vállalnám a plasztikát is ! ! Inkább minthogy felőröld magad emiatt !

2013. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!