Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orr átszúrása kb. annyira...

Az orr átszúrása kb. annyira fáj, mint a fülben lévő porc szúrása?

Figyelt kérdés
Szeretnék orr pc-t,de eléggé érzékeny az orrom,és érdekelne,hogy mihez lehetne hasonlítani az érzést,mikor átszúrják..

2016. jan. 14. 21:46
 1/9 gnoomage ***** válasza:
Fülbevalónál átlagba csak bőrt szúrnak át, de ha ennyire félsz ne akarj, ha biztos lennél abban hogy akarsz, nem félnél...
2016. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érzékeny orrba ne szúrass piercinget, mert mindig zavarni fog. Amúgy egyáltalán nem fáj.
2016. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első,az én fülemben a porc is át van ,több helyen is.
2016. jan. 14. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy szúrás csak. Egyénfüggő, hogy jobban fáj-e, nekem inkább máshogy fájt.

De miben érzékeny az orrod?

2016. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk,ha picit megkarmolom,akkor már kikönnyezik szemem.
2016. jan. 16. 15:30
 6/9 gnoomage ***** válasza:
Kérlek szépen, ennyire mazochista te se legyélxD Egy kis fájdalomtól könnyezik az orrod, te még életed végéig akarsz egy olyan fém tárgyat benne, ami végig csak basztatná?!
2016. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen,ne legyél már ilyen "te tudod,hogy mi akar a másik",mert nem tudod.Egy kérdést tettem,fel,és nem kioktatásért jöttem .:D
2016. jan. 16. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megkarmolom az orrom, nekem is könnyezni kezd a szemem, mégis van két orrpiercingem. Szóval ez nem függ össze.

Miután átszúrják, úgyis mindenkinek könnyezni kezd a szeme. Érdemes szilikon vagy titán száras ékszerrel kezdeni, mert azokkal jobban gyógyul. Kezelni octenisept nevű oldattal érdemes.

Gyógyulási idő 2-4 hét, ez alatt minden nap legalább három alkalommal kezeld, az ékszert ne vedd ki, ne piszkáld, ne sminkeld az orrod, ne kenj rá testápolót se, se semmilyen krémet, kenőcsöt, vagy más kozmetikai terméket.


Az orr érzékenysége lehet más okból is. Talán genetikai eredetű, talán csak nem vagy annyira idős. (Nem tudom hány éves vagy, te tudod, fiatalabban az emberek érzékenyebbek, mint idősebb korban. Változik a fájdalomküszöb is. Van akinél ez 10-16 éves kora között, van akinek 25-30 között. Olyan ez, mint férfiaknál a bajusz és szakáll növekedése.)

Van orromban is, van fülporcomban is ékszer, több is. A porc macerásabban gyógyult, sokkal. A szúrás fájdalma kb. ugyan olyan, de egy injekció vagy vérvétel is ennyire fáj csak.

Amik fájdalmasabb piercingek, azok a mellbimbó, és intim területen lévők. Esetleg a 'hip' típusú is. A többi nem vészes.

2016. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :3 :)
2016. jan. 16. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!