Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van olyan sok ember az...

Miert van olyan sok ember az Avonos termeke ellen? Nem jok, vagy miert? Illetve egy Maybelline New York, L`oreal jobb markak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem túl jók eddigi tapasztalataim alapján és ahhoz képest túl vannak árazva. meg nekem nagyon ellenszenves az egész rendszer, ahogy felépül, ez a tanácsadónősködés meg minden. az összes avonos ismerősöm állandóan próbálta rámtukmálni a cuccaikat.
2016. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban elég rossz termékeik vannak. Macerás a hozzájutás is, ez a tanácsadós tukmálás engem is baromira irritál.
2016. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Az én okaim:

1. állatkísérletek

2. drága termékek

3. ócska termékek

4. káros összetevők

5. a termékek leírása totál félrevezető.


Ennyi nekem elég, hogy semmit ne vegyek onnan és akit tudok le is beszélek. Az Avont csak a pénz érdekli, semmi más, undorítóak. Persze sok más márka is ilyen. Nem csak ez az egy.

2016. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alsó kategóriás márka, de azért van 1-2 használható termék közülük. A tusfürdők egész jók, de a krémekkel, ajakápolókkal csak rossz tapasztalatom van, ekcémára hajlamosak messzire kerüljék el. A smink cuccok is elég silányak, ócska drogériás kategória. Bár a rúzsok közül akad pár egész korrekt darab.

Maybelinne, L'oreal ugyanúgy drogériás kategória, minőségben talán jobbak az Avonnál, de általánosságban ezt sem lehet elmondani. Vannak nagyon jó és silány minőségű termékek is. Hétköznapi használatra azért megfelelnek, de ne várj egész napon át tartó sminket.

2016. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam az Avonból vásárolni. Sminkterméket kevésbé mivel csak alap dolgokat használok, abból pedig minőségibbet. Testápolót, kézkrémet, arcpakolást, tusfürdőt.. ilyesmiket szoktam és megvagyok velük elégedve.
2016. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele úgy alapból a nem professzionális termékekbe... pl. kerül mondjuk 200 ml sampon 600 ft-ba és ebből 100 ft a doboz, 100 ft a csilli-villi díszítés, 100 ft a reklám, 100 ft a víz, mivel agyon vannak higítva és akkor szerinted 200 ft-ért milyen minőségi alapanyagok lehetnek benne? A professzionális termékek nincsenek csilli-villi dobozban és nem is költenek milliókat médiareklámokra és úgy kerül pl 3000 ft-ba...
2016. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hármas!

Az Avon pont hogy az állatkísérletek ellen van, sem az összetevőiket, sem a kész termékeiket nem tesztelik állatokon. De ezen kívül mindenben egyet értek veled! :)

2016. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Egyetlen egy termékkel sem találkoztam, ami egy kicsit is súrolta volna az elfogadható kategóriát. Volt szerencsém hozzájuk, sok mindent kaptam ajándékba, próbáltam ki ismerőseimnél. Régebben volt, amit magamnak rendeltem, mindent szeretek kipróbálni.

A sminktermékek katasztrófák, darabokban hullanak le rólam, szemceruza nem fog, rúzs szárít. A dezodorjaik semmit nem érnek, illatuk van bőven, de ragadnak, nem töltik be eredeti funkciójukat. Hajápolási termékeik szintén semmit nem érnek, akkor már inkább házilag citromlé, olajok...

Arctisztítóik is szörnyűek, ami mattít vagy zsíros bőrre van, az hihetetlenül szárít, ami nem, az meg mintha nem is csinálna semmit.

Természetesen a Maybelline-től és L'oreal-tól is vannak sokkal minőségibb termékek (akár saját árkategóriájukban), viszont sokkal jobbak az Avontól. Drogériás viszonylatban viszont ők a többiektől is jobbak, főleg a L'oreal, de ez árban is meglátszik.

Ha érdekel, nekem a következő márkák váltak be:

Sminkből L'oreal (meglepődnél, mennyire érzékelhető a minőségbeli különbség közte és a többi drogériás márka, de főleg Avon között). Esetleg egy-egy Alverde termék, a szép összetevők miatt.

Hajápolás terén csakis Elseve! (L'oreal ez is) Hővédője, hajlakkja nincs, de ez nem jelent problémát, hisz a termékcsaládon belül kapsz azt is.(A Syoss-tól mindenképp óvva intelek!)

Arcápolás Himalaya Herbals, L'oreal, itt is esetleg Rossmann sajátmárkása. (Egyedüli kívülálló a Garnier kétfázisú, szempilla-erősítő szemfestéklemosója, ettől sajnos nem jobb az előbbi két márka ilyen jellegű terméke.)

Fürdéshez én szappant használok, ez is a fent említett márkák egyike, mikor melyik.

Dezodor csak és kizárólag Garnier !!!

És ennyi. Én eléggé márkahű vagyok, de ez valószínűleg nem véletlen, hiszen ez a 3-4 márka árban is elfogadható, de minőségben sem hagy kívánnivalókat maga után. Én személy szerint ezért nem szeretem az Avont, minek küszködjek a silány termékeivel, amikor itt vannak ezek, amelyek sosem okoznak csalódást?

2016. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hármasnak igaza van, az avon tesztel állatokon (volt belőle botrány is h kiderült), ráadásul túl van árazva és sz.r is.
2016. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!