Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 7 cm-es homlok nagynak számít?...

7 cm-es homlok nagynak számít? állandóan piszkálnak emiatt, és nagyon rosszul esik. Bármilyen közösségben vagyok, érzem hogy azt figyelik. Frufrut már egyszer vágattam, de nem állt jól. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt látni kéne.

De nem tűnik olyan óriásinak.

Próbálj ki más frizurát. Féloldalas frufru. Vagy oldalra fésült hosszabb.

De az is lehet, hogy nem is azt figyelik, csak te képzeled azt, mert ezen parázol.

2016. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:

Ezt nem lehet így tudni. Nem tudjuk mekkora a fejed,milyen alakú stb.

És igen,frufru segíthet.

2016. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a homlokam... eleinte sokat zavart...de most elvezem... a feufu nekem sem allt jol...mivel ugymond venitett. De a feloldalas frufu nagyon jo . Es ne parazz a homlokad miatt..mivel senki se azt figyeli...csak az aki keresi a hibat
2016. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!