Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm 15 évesen?

Műköröm 15 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék műkörmöt csináltatni,15 évesen szerintetek nem túl korai?

Nem ilyen nagy kormokre gondoltam hanem csak egy franciára


2016. febr. 24. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan 14 éves lányt, akinek van. Hát szerintem nem áll jól ilyen korban

16 F

2016. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Hat szerintem ha ilyen picit csinalsz akkor az nem gaz. Ha a szüleid is be le egy ez nem akkor szerintem csinaltass😄😄
2016. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Géllakoztass inkább! :)

Amúgy szolidat nyugodtan csináltathatsz,senki nem fog érte szólni! Viszont meg fogod bánni. Az első két hétben szép,aztán jön a lenövesztés. Lenöveszteni ronda,és macerás(franciát mondjuk nem),ha lereszeled,akkor meg 1 hónapig minimum ronda lesz a körmöd.(Tapasztalat: Nekem eddig kettő volt. Az első francia volt,lenövesztettem,szerettem,és jó emlék volt. A második is francia volt,lereszeltem,azóta hallani sem akarok róla)

2016. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szép a természetes körmöd, majd jól tönkreteszed! Nem sokáig fog már tartani ez a mesterkélt külsőségek őrülete! Utána meg "verheted" a fejed a falba, hogy tönkrement a valódi körmöd!! Nincs az ilyesmire semmi szükség. Nem kell másokat "majmolni"! Legyél önmagad! Fedezd fel a természetes szépséged!!
2016. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, 15évesen inkább a géllakkot ajánlom én is. Hidd el az is nagyon szép és nem teszi tönkre a körmeidet úgy, mint a műköröm.


20/L

2016. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a saját körmöd? Növeszd meg és arra is tudsz festetni egy franciát. Nem értem, hogy miért biztatjátok 15 évesen műkörömre...

Amúgy igen, a lenőtt műköröm baromi igénytelenül és ocsmányul tud kinézni.

2016. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2016. febr. 25. 06:27
 8/8 anonim ***** válasza:
15/L vagyok. Nekem egy éve van. Az első 2 hétben nagyon szép aztán a 3. héten kicsit megreszelem aztán megy rá körömlakk. Ezzel kihúzom addig amíg nem megyek feltöltetni.:)
2016. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!