Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, mindenki 1...

Miért hiszi azt, mindenki 1 167cm-es 11 éves gyerek normál test alkatú, az 45 kg?

Figyelt kérdés
tudom rossz témakört . igazság az, hogy 56 kg vagyok fiú. miért van az, hogy a hasonló kinézetű csajok akik 45kg-sok én meg 56?

2016. febr. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol jártál iskolába?
2016. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De te fiú vagy, ők meg lányok... fiúnál más a normális súly (már ha létezik normális súly, mert totál testalkatfüggő... jó, a 19 kiló meg a 200 kiló gáz, de nem lehet 1 konkrét súlyról kijelenteni, hogy ez a normális és semmi más).
2016. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkin máshogy oszlik el a súly. Most két 45kg-os csaj sem néz ki ugyan úgy.
2016. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez igaz
2016. márc. 1. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a súly számít hanem ahogy kinéz az ember, van aki a 45 kilójával is hájas mert életében nem mozog, nem sportol. De van aki 65 kilóval sem hájas, mert izom van rajta helyette. Nem mindegy. Az izom többet nyom, de attól nem csúnya az ember, akkor sem ha több kiló miatta. A fiúknál meg alapból más a normál mint a lányoknál.
2016. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. márc. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!