Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci vagy vékony férfiak/nők...

Duci vagy vékony férfiak/nők az ideálotok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Férfiből vékony fiatalabb, nőből a teltebb idősebb.


Kategória: Egészség » Táplálkozás?

2016. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normál alkatú. Se nem kövér, se nem túl vékony.
2016. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 Te meg férfinő vagy?:d
2016. márc. 1. 18:24
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Lehet biszexuális, vagy szimplán alkothat véleményt a saját neméről is attól függetlenül, hogy szexuálisan vonzónak találja-e azt.


Én a normál alkatú embereket találom a leginkább vonzónak.

2016. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Normál és finoman izmos (szép váll, bicepsz, szolid kockahas), főleg nőben. Férfinál bejön a vékony, kicsit sem izmos alkat is, de a szép fejlett izomzat is :)


(Androgün vagyok, ha valakit érdekel, s demipanszexuális, de attól még ízlésem van.)

2016. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem elég változó ez.


Én nekem a nagyon vékony nők/lányok nem jönnek be de azokat is inkább az arcformájuk alapján ítélem el külsőségre, ettől független lehet jó belsője és tudnám őt szeretni.

Nekem az átlagos alkatúak jönnek be leginkább a se nem sovány se nem kövér, még a duci is bejön nekem főleg ha előnyösen öltözködik mert az is sokat számít ám. De volt nálam olyan is amikor egy kövér lánnyal hozott össze a sors 170 cm magas 110 kiló volt, de eloszlott rajta mert szép lábai voltak, arca is szép volt de nagyon nem volt az a beesett sápadt arca mert alapból hosszúkás volt neki szép formás pofija volt, szép haja, szép szemei, nekem bejött annak idején csak hát pokolian flegma, bunkó természete miatt nem bírtam elviselni.


A jelenlegi barátnőm vékony de van neki egy kis hasa azért, de a karja, lába picit izmos, feszes, formás, csak már nem nagyon ad magára mert abbahagyta a szertornát már 3 éve és hízott vagy 6 kilót és nagyon nem is sportol már.

2016. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az ideálom vékonyabb, de még husis, kis mellű vékony lábú nő. Ezzel szemben a feleségem kicsit husisabb, vastagabb lábú és nagy mellű.


Nem bánom, mert a belső miatt vagyok vele, és ezen a külső nem tud változtatni. Szép bonbon doboza, ha már belül avas a csoki.

2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Izmos, sportos. Szerintem nőben is ez a szexi.


[link]

[link]


A férfi lehet kigyúrtabb kicsit, de ez az alap.


N

2016. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hat lehet izmos is vagy duci

Utalom a csontos lanyokat

2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
+1 a 8-asnak.
2016. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!