Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci vagy vékony férfiak/nők...

Duci vagy vékony férfiak/nők az ideálotok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26N vagyok, nekem inkább a ducibb, mackósabb férfiak jönnek be. De ha az arca megfog, akkor durva szélsőségeken kívül (szumóbirkózó, anorexiás meg izomtibi ne legyen) mindegy, milyen a teste.
2016. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít az alkat, tudnak tetszeni a vékonyabb és a ducibb lányok is, a lényeg, hogy ne legyen se anorexiás, se kórosan elhízott. A sportos alkat ellen sincs kivetnivalón, de ott se jó ha túl izmos egy nő.
2016. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos és az sportos tetszik a legjobban mindkét nemnél.
2016. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
+1 az #5-nek! Én is androgün vagyok (sajnos), de normál hetero, hosszú haj, hófehér fogak stb .. ^^
2016. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nyolcas, ez a linkelt lány nagyon ott van... :D Ki kéne nyomtatnom és kiragasztanom motivációnak, még ha én egészen másmilyen leszek is, hisz más a genetikánk :)
2016. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Valaki világítson fel hogy mi az az androgün.

Olyan mintha a Gyűrűk urából vettétek volna :DD

2016. márc. 2. 08:12
 17/17 anonim válasza:
2016. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!