Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok, miért nagy a...

Vékony vagyok, miért nagy a hasam?

Figyelt kérdés
176kg vagyok és 55kg. Magyarul vékony vagyok, de a hasam az valamiért nagy. Olvastam már valamilyen zsigeri zsírról, stresszes hasról stb. stb. Kollégista vagyok, szóval nem igazán estem. Gyümölcsöt nagyon gyakran, zöldséget is szeretem, de húst egyáltalán nem. Péksüteményeket gyakran. Mi lehet a baj?

2016. febr. 9. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Össze-vissza eszel, és pufadsz.
2016. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*puffadsz
2016. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet ám valamilyen ételcsoportra intolerancia is, mint ahogyan rengeteg más is. A koleszokban van orvos, jó kiindulási alap. De szerintem jobb kivizsgáltatni.
2016. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
haspuffadásnak ezer oka lehet, mire eljutsz egy tb-s gasztroenterológushoz rengeteg idő, menj magánhoz, ha telik rá, lehet pld fruktóz intollerancia, ha sok gyümölcsöt eszel, figyeld meg, utána nem rosszabb-e, székleted milyen? indulásnak szedj jó minőségű probiotikumot.
2016. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. 176cm vagyok. Amúgy nem hiszem, hogy puffadás, mert mindentől megnő. Reggel még alap állapotban van, de ha eszem akkor mar nő is. Nagyon zavaró
2016. febr. 9. 16:47
 6/9 Szintis Zoli ***** válasza:
Mennyi rajta a zsírréteg, amit az ujjaiddal össze tudsz csípni?
2016. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az az ersekes, hogy nincs rajtam zsir. Nem tudom osszefogni. Sot meg testzsir mero szerkezet is Errort irt ki.
2016. febr. 9. 22:15
 8/9 Szintis Zoli ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert én is vékony vagyok, de az a kevés szír, ami van rajtam, mind a hasamon van. Testzsírmérő gép nekem is error, mégis fedett a hasam. Ha nálad látszanak a kockák, akkor lehet a gyenge hasizmok oka, vagy étel intolerancia. Nem érdemes kísérletezgetni, mert magadtól kb soha nem jössz rá. mit nem bírsz. Oké, megpróbálhatod kiszűrni a tejcukrot meg a glutént, de az sem olyan egyszerű. Kérd doki segítségét. Ha van 50.000 Ft-od rá, akkor magándokiét.

Ezt előtte nézd azért meg:

https://www.youtube.com/watch?v=qDSj51CpPjM

2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2016. febr. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!