Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Mit gondoltok arról, ha a lány 157 cm? (elsősorban fiúk! )

Figyelt kérdés
157 cm vagyok 16 éves. Én egy kicsit kényelmetlennek érzem, mert a volt barátomnál sokat cikiztek a lányok, hogy hozzanak-e létrát hozzá (ő 190 cm). Emellett még az is zavar, hogy sokan ölelgetnek (fiúk is) mert milyen cuki, hogy ilyen alacsony vagyok.

2016. márc. 15. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. márc. 19. 09:11
 12/14 anonim válasza:
Én kb 165cm magas vagyok és 50-55kg. Amúgy 15 leszek idén és az osztálytársaim többsége magasabb nálam. Az iskolámban a 9.-10. osztályos lányok mind 155cmcm körül vannak tehát sztem egyáltalán nem gáz a Te arányod. A fiúk sztem aranyos h néha átkarolnak,abban nincs semmi extra. És sztem egy kapcsolatban nagyon keveset számít h ki milyen magas. Ha szeretitek egymást, ez nem akadály.....
2016. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A kapcsolatban csak akkor van ennek jelentősége, ha valaki rágörcsöl. A fejekben kell korrigálni, ha gond van. Bár tény, hogy minimális esélyt látok egy velem egymagas csajjal egy kapcsolatra..(181) Az első feleségem 164, a második 167 volt a harmadik 157 lesz... Jajjj mi lesz most...:-)))))
2023. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ja..amúgy Salma Hayek 157 cm. Miről beszélünk gyerekek???? :-)))))
2023. márc. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!