Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem mit tegyek?

Kicsi a mellem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van de már a 21.szàzadban élünk.

Nagyon zavarnak, a kis melleim mindenkinek nagy csak nekem kicsi.

Valami bevált házi praktikák?

Az anyagiam nem engedi meg ezeket a krémeket illetve a műtétet.

Nektek valami bevált tipp.

16/L



2016. márc. 24. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Ajánlom hogy tanulj meg jól főzni és mosogatni!

Bevált recept!

Olcsó, de hatékony lehet, hogy megfelelő férfit találj, aki megelégszik a méreteddel probléma nélkül, avagy keres eleget, hogy megműttethesd :P

2016. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Jézusúristen, mi az hogy 16 évesen nincsen 75D-s melled, aztabüdösmindenit, hallod, vénlány leszel és egyedül fogod leélni az életed, mint macskásnéni. Szilikon, műanyag, az kell a testedbe!


Milyen anyagiad? A kis zsebpénzed a malacperselyben, amiért anyuék robotolnak?


Vidd valamire az életben, mondjuk tanulj és képezd magad, mert nem a melleiddel leszel valaki az életben.

2016. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg baromi nagy, és utálom. Ez van, akinek nagy, kisebbet akar, akinek kicsi az nagyobbat, egyenes hajú göndört, és így tovább. Ne problémázz ezen, RENGETEG pasi szereti a kis mellet is, vagy van, aki kizárólag azt. Annak általában jobb a tartása is, nem ereszkedik meg és nem húzza a hátadat sem. Csak fogadd el magad és sugározd is ezt kifelé. Egy lányon vagy nőn nem a mell a legfőbb szempont- avagy nyilván van, akinek igen, de az ilyen egyedek téged szerencsére majd elkerülnek. Ezeregy külső tulajdonságod van, ami simán kiegyensúlyozhatja a melled méretét olyanok szemében, akik elsősorban inkább lehet, hogy a nagyobbat preferálnák. Arról nem is beszélve, hogy 1) mint fentebb is írtam, sokan ezt keresik, 2) lehet, hogy annyira nem is kicsi, csak te tartod annak. Ne parázz ezen ennyit.

18/L

2016. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért azt haluztam, hogy a szex kategóriába írtad, azért említettem annyiszor a pasikat, bocsánat! :D De a véleményem ugyanaz. És még nőhet is. Tehát same text: ne parázz.
2016. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

"... mindenkinek nagy csak nekem kicsi. "

Te nem vagy komplett.

2016. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy már a 21. században élünk, akkor azt is tudnod kéne, hogy a mellméret GENETIKA.

2 lehetőség van amivel megnőhet

1. Hízol. Ha szerencséd van akkor mellre is hízol. Mivel a mell zsírszövetből áll nagy részben ezért a hízás jó tipp lehet. Ha nincs szerencséd akkor hatalmas segged lesz, kövér leszel és továbbra is kis melled marad

2. Plasztikai sebészet..

2016. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén, férfiként pont lesz...rom mekkora egy nő melle. Van aki kicsi mellel meg naggyal is vonzó, máson meg semmilyen mellméret nem segít.


Ha kicsi a melled, told meg egy lépéssel!

2016. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Scav ***** válasza:
75%

"Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van de már a 21.szàzadban élünk. "


Igen, a 21. században visszakeresnek az emberek a kereső segítségével és nem teszik fel ugyanazt a kérdést ezredjére is. Másrészt Ha nincs pénz műtétre, akkor mit vársz? Ha lenne valamilyen praktika, akkor azt használná mindenki, aki elégedetlen a mellével és nem műttetné.

Amúgy meg nagyon sok férfinak a kicsi tetszik (mint ahogy nekem is), szóval a fejben van a gond, nem a mellmérettel. Majd idővel rájössz.

2016. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

"mindenkinek nagy csak nekem kicsi"


Hát ez elég vicces:D Bárcsak így lenne, de én úgy tapasztalom, hogy alig akad lány, akinek nagyra nőttek a mellei. Sajnos.

25F

2016. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"mindenkinek nagy csak nekem kicsi" Jaj! :) Amikor valamit problémának élsz meg hidd el hogy nem látod reálisan, persze hogy ezt érzed mert csak erre koncentrálsz folyamatosan. Valószínű nem veszed észre mennyi nőtársad van akinek apró mellei vannak (jelentkezem, és köszönöm szépen nagyon boldog vagyok vele, imádom a kényelmét, és tele van a szekrényem olyan imádnivaló felsőkkel amiket nagymellű társaim nem tudnának meghordani, ha akarok hason alszom, és a sportolásnál sem szenvedek tőle) Ezeket csak azért írtam le hogy lásd, meg lehet találni az előnyeit; persze ennyi idősen sok mindenen kiborul az ember, és nekem is megvolt a magam komplexusa, nem is egy anno... Csak tényleg ne ez alapján hatázord meg magad, értékes időt és energiát pazarolsz rá, ha túl sok figyelmet fordítasz neki. Ha szereted azokat a stílusokat amik optikailag segíthetnek, akkor inkább fordulj az öltözködési trükkök felé. (ha szereted a fodros felsőket, vagy akár bikiniket; szerintem nem kislányos, én 23 évesen is olyat hordok és eszméletlen cuki, és jól áll kis mellen). Ami meg a pasikat illeti, szerencsére szép nagy a világ és nem csak olyanok élnek köztünk mint az utolsó válaszoló akinek szempont a nagy mell. (a barátom pl imádja hogy kicsi, és soha nem cserélne le egy nagyobb mellű lányért, pláne hogy ők sokan testesebbek, ő meg a vékonyakat kedveli; aki meg vékony, annak gyakran számolnia kell vele hogy a melle sem nő meg, legalább is sok ilyen lányt ismerek)
2016. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!