Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem mit tegyek?

Kicsi a mellem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van de már a 21.szàzadban élünk.

Nagyon zavarnak, a kis melleim mindenkinek nagy csak nekem kicsi.

Valami bevált házi praktikák?

Az anyagiam nem engedi meg ezeket a krémeket illetve a műtétet.

Nektek valami bevált tipp.

16/L



2016. márc. 24. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 75A-s a melltartóméretem, pedig már 22 éves vagyok. :O

Én viszont szeretem a méretét, szép formásak és feszesek, tökéletesen illeszkednek a párom tenyerébe, sportolásnál nem zavarnak annyira, mintha hatalmasak lennének. Egyébként szépen dekoltált felsőben mindig megnézik a pasik, pedig nem nagy. Sosem éreztem hátrányát ennek a dolognak.


A mellméret egyébként genetika kérdése, úgyhogy azt kell elfogadnod, amit dobott a gép. Vagy ha van rá pénzed és bátorságod, akkor a plasztika lehet megoldás.


Egyébként nálunk anyukámnak, nagyszüleimnek is hatalmas melle van, de nyilván ebben a túlsúly és a gyerekszülés is közrejátszhat. Mindenesetre én remélem, hogy nekem marad ekkora.

2016. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ne is mond ugyan ebben a cipőben járok

110 E és mindenkié nagyobb de legalább rohadtul fáj hozzá a hátam


cserélünk?

2016. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már a 21. században élünk, keress fel egy pszichológust, és panaszold el neki, hogy súlyos önértékelési és ön-elfogadási zavarral küzdesz.
2016. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem is kicsi, én is a 21. században élek, és nem érzem cikinek lol.
2016. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!