Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány a szebb?

Melyik lány a szebb?

Figyelt kérdés

forrás: google

rangsorolnátok őket, illetve pontoznátok? 1-10?


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. márc. 27. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik nagyon mű... :(

Ezt nőként mondom és nem irigységből, szimplán hiányolom a természetes szépségű nőket.

2016. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Linkek sorrendjében: 1,3,4,2.

Az első és a harmadik link 10/6 egyaránt,

A második 10/3, a negyedik pedig 10/4. Persze ez csak az én véleményem, de lány szemmel egyik sem túl szép.

2016. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3, 4, 1, 2, de mindegyiküknek azok a legjobb képei ahol nincs több kiló smink meg csücsörített erőltetett pózok.
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Eléggé más jönne ki, ha az aktuális pózokat, vagy az a mögött megbújó lányt pontoznám. Inkább leírom a véleményem róluk. F


1. Bizony tudna tetszeni, ha némi fantáziával elképzelem, hogyan is néz ő ki eredendően, szolidan, aranyosan mindenféle mesterkélt frizurák, öltözékek és pózok nélkül. Mert arca nagyon helyes, és ez a lényeg.


2. Lehetne előnyösebb képeket csinálni róla, mondjuk nem kéne keskenyíteni, pláne olyan szögből venni, amitől felülről lefelé szűkül a feje. És nem kéne olyan szinten egybemosni (sminkkel vagy photosoppal) minden arcvonását, hogy gyakorlatilag már nincs is neki. Inkább nagyobb ajkak, szem, nevetőráncok, és nem azt mondom, hogy legyen Brezsnyev-szemöldök, de ez meg a másik véglet. Egyértelmű, hogy a világos és a vérvörös rúzs között meg kéne találni a középutat. Egy szemből kép ezerszer jobb lenne, mint ezek az elfordulások. Sokkal szebb lányt lehetne belőle pillanatok alatt varázsolni, csak érteni kéne hozzá.


3. Szép, így, ahogy van. Ő ráncos öregasszonyként is az marad, mert maga az arckaraktere szép, barátságos, kedves. (Jobb alsó kép nagyon el van találva.) Sokaknak pontosan ilyen az esete.


4. Objektíven mérve egyenértékű az előzővel, csak barnában. De nálam egyértelműen ő a befutó, nagyon is tetszik. Tudom, elfogult vagyok, pont azon gondolkoztam, ha lenne kishúgom, egy az egyben így nézne ki, mert - korkülönbségtől elvonatkoztatva - félelmetesen hasonlít anyámra. (Valaki írta "nem valami szerencsés arcforma". Ez egy valóban ritka és különleges arckontúr, jobb felső képen, ha félrehúzza a haját, látszik: bizony van benne az Urálon túlról. Ott egy európai keskeny-hosszú-rajtamindenkiálló szerencsés feje szépen leesne a nyakáról az első mínusz ötvenben.)

2016. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!