Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk/lanyok nagyon ronda az...

Fiuk/lanyok nagyon ronda az ilyen haj, es fessem be, vagy hagyjam igy? 14L

Figyelt kérdés

Szoval, az a helyzet, hogy az en alapbol szoke hajam kezd bebarnulni, igy olyan mintha ombre hajam lenne, amit festek. Sokan az osztalybol mondtak mar, hogy ez gazul nez ki, raadasul mindig amikor eloszor talalkozom valakivel, rogton elkezdi, hogy "nem kéne mar fordraszhoz menned festésre?". Es emellé olyan képet vag, mintha hanyingerkelto lenne a hajam. Ez nekem rosszul esik, szoval most nem tudom mit tegyek. Tényleg ennyire gaz, es fessem be?

Amugy ilyesmi a hajam, csak vallig éro (picit ala) es gondor: [link] (Egyebkent a gondor hajamat rendesen apolom, es fodraszhoz is jarok vagatni, de lehet ez az ami még inkabb undort kelt bennuk, nem tudom)



2016. márc. 28. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem mi bajuk az embereknek az ilyen haj tök jó...
2016. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat lehet mert olyan mintha lenone, vagy nem tudom.. De koszonom a valaszt:)
2016. márc. 28. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok


Nekem vörös a hajam és néha engem is piszkállnak de le kell sz@*ni magasról. Ha neked tetszik akkor maradjon ilyen.😊

2016. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy nem értem, mert pont most nagy divat az ombre haj, nem értem miért szólnak be, mert annak pont az a lényege hogy átmenetesen, de kb úgy néz ki mint ami lenő. Szerintem nehogy befesd, ha ilyen az tök jól néz ki, emiatt ne rontsd el a hajad.
2016. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nagyon szép, ne foglalkozz velük, ha neked is jó így. Engem azért nem hagynak, mert göndör. Mindenben lehet hibát találni.:)
2016. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na téged sem értelek, miért foglalkozol azzal hogy ki mit mond? Nem kell nekik megfelelned, senkinek nem kell. Plusz a leírás alapján szép hajad lehet, szóval inkább irigyek szólnak be.
2016. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Van egy sanda gyanum, hogy a te hajad, total mashogy nez ki. Amit linkeltel, az egy festett, nagyon divatban levo frizura, mig neked termeszetes lenovesed van, ami biztos vagyok benne, hogy nem ilyen egyenletes, es meg irtad is, hogy a hajad gondor es vallig ero. Szerintem keszits kepet a hajadrol, mert tenyleg csak ugy lehet eldonteni, hogy hogy nez ki -hogy all
2016. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a saját hajadról kérsz vélemémyt, akkor ne egy csilivili topmodellt linkelj be, akit jóhogy mindenki dicsérni fog, hanem tölts fel egy képet a saját hajadról. Tudom, vad ötlet... de nem kivitelezhetetlen. Lehetőleg háttal a kamerának, hogy tényleg csak a hajad legyen a képen.
2016. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A képen lévővel szerintem nincs semmi baj, nekem tetszik.
2016. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!