Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól teszem, ha belekezdek a...

Jól teszem, ha belekezdek a modellkedésbe?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy néhány számadat nem adja vissza az összes tulajdonságomat, de egy minimális összképet tud alkotni.

15 éves vagyok, vidéken élek jelenleg, de szeptembertől Budapestre költözöm, hogy egyszerűbben tudjak castingokra eljárni.

171 cm vagyok, örökölt vékony testalkattal. A bőröm kicsit sötétebb az átlagosnál, szerencsére nincsenek szépséghibák rajta. 49 kg vagyok. A lábaim hosszúsága 80-82 cm. A csípőm 83 cm, derekam 65 (ebből lehet lefaragni), a mellem pedig 85 cm átmérőjű. A hajam a hónaljamig ér, egyenes és barna. A szemem nagyon sötét barna, szinte már fekete. Az arcomon nagyon látszódnak a szüleim vonásai, mély a tekintetem.

Angolul középszinten beszélek, de nem szeretnék megállni addig, amíg nem tudok folyékonyan. Nyitott vagyok új nyelvek tanulására is.

Most fogok menni egy castingra 2 hét múlva, most nem rég pedig egy budapesti cég hívott fel internetes jelentkezést követően, hogy menjek személyesen regisztrálni.

Fő célom az Attractive, vagy az Icon.

Én úgy érzem megvannak hozzá az adottságaim, de más véleményére is kíváncsi vagyok építő jellegűen.

Azért szeretnék ebben dolgozni a jövőben, mert szeretnék minél többet utazni, rengeteg embert megismerni, a távoli jövőben pedig nagyon szívesen kipróbálnám magam egy filmszerepben.



2016. ápr. 6. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de ha híres akarsz lenni akkor tanulj meg sz0*#ni vagy vetkőzni de ha nem vagy kiemelkedő akkor senki nem fog észre venni csak akik az előbb említett dolgokat akarják... De magabiztos vagy ami jó szóval csak így tovább...én szurkolok neked:)
2016. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a hírnév hajt, csupán szeretném magam kipróbálni.

Ha valaki szeretne képet látni, az írjon és küldök privát üzenetben, csak előtte írjátok le, hogy melyik városból írtok, mert nem lenne szerencsés ismerősnek küldeni.

2016. ápr. 6. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teszed jól, ezt mint exmodell mondom neked, de annó engem sem lehetett leállítani, addig amíg el nem értem, amit akartam. Mára már visszaültem az iskola padba, és hányok, ha eszembe jut az a sok szar, ami ott van. 15 évesen, meg egyáltalán nem vagy felkészülve, hogy mi vár ott rád. Hogy, ahhoz hogy bármit is elérj hónapokat kell töltened 10en ezer kilométerre a családodtól, hogy senki nem fog veled törődni, hogy kb. úgy fognak veled bánni mint a kapca ronggyal, mert a modell mindig az utolsó a sorban, hogy gyakran 18-20 órákat kell dolgozni bikiniben a fagyban, és hogy a legtöbbször egy fillért sem fogsz keresni vele. Ezt, ha valaki elég hülye hozzá mint én is voltam, akkor megtapasztalja, valakinek meg elég hogy elmondják. Majd te eldöntöd.
2016. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt meg ne hidd, hogy a világban presztízse van a modellkedésnek, ha belekezdesz, legyél felkészülve, hogy külföldön nem leszel több az emberek szemében, mint prosti. Igen, külföldön, ahol az időd jelentős részét töltened kell, és belefutsz ebbe az "és mit csinálsz itt?" beszélgetésbe naponta ötször. Pláne keleti országokban. Meg az olyan szituációkra sem árt felkészülni, mikor 300-400 lányt akarnak megnézni egy nap alatt, és olyan tempóban fognak haladni a castingon, hogy ott kell helyben, 2 perc alatt bikinire/fehérneműre vetkőzni, majd úgy végigsétálni ismeretlenek előtt (elég gyakran férfiak előtt) 13-14 centis sarkú cipőkben.
2016. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szépen leírtad a szakma árnyoldalait, de mint mindennek, ennek is van jó oldala, csak pozitívan kell hozzáállni. Ha elég munkát és energiát belefektet valaki, akkor meg lesz a gyümölcse, mindez attól függ, hogy alkalmas-e a személy. Engem pedig ez érdekelne, nem pedig az, hogy neked mennyire nem tetszett a dolog, és mi minden rosszal jár az egész a te szemszögedből. Mindenesetre köszönöm a válaszod.
2016. ápr. 7. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, es nagyon naiv a korodbol eredoen:) ne ertsd ezt sertesnek:). En is az egyik legjobb hazai ugynoksegnel voltam (olyanoknal akiket te is felsoroltal), es a legfontosabb amit el lehet mondani az az hogy itt minden a szerencsen mulik. Aranyos elkepzeles azt hinni hogy ha majd napi 3 orat edzel, 58-as derekat faragsz magadnak es minden beleteszel (hidd en igy tettem, nem veletlen jutottam ki szamos helyre kulfoldre), ha epp nem jon az isten szikra es epp nem teged valasztanak ki a masik 2000 ezer lany kozul, akkor annyi volt. Akkor teljesen mindegy hogy mennyi energiat pakolsz bele. A jo oldalak (szerencses esetben sok kulfoldit ismerhetsz meg, elesben hasznalhatod a nyelvtudasodat, szep helyekre eljuthatsz) pedig sajnos nagyjabol az elso ket kulfoldi ut utan elhalvanyulnak mert ugye egy ido utan azert penzt is szeretne keresni az ember... de mindegy ugyis meg fogod probalni meg ilyenkor tudom hogy mindenkinel okosabb az ember:) meg meg ezer ilyen frazis. En csak azert irtam le ezeket mert nekem anno ez hatalmas pofon volt hogy "je, ez szar. Ez nem olyan mint gondoltam". Es en anno nem is lattam semmi negativitast csak ahogy egyre erettebb lettem.
2016. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!