Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belevágnom a...

Érdemes lenne belevágnom a modellkedésbe? (képekkel! )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most fogok érettségizni, és úgy gondoltam a nyáron belevágnék, hiszen ha alkalmas vagyok, akkor jó pénzt tudnék vele keresni.

viszont nem tudom,h. mennyire lennék alkalmas? sokszor úgy érzem,h. csinos vagyok, nem vagyok csúnya, viszont átlagos vagyok, nincs bennem semmi érdekes, semmi "extra". pedig elvileg ez kell a modellkedéshez.

véleményeket szeretnék a külsőmről, mi az első benyomásotok?


[link]

[link] (jobb oldali vok)

[link]


2011. ápr. 18. 00:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

az arcod szépnek mondható, aranyos, de ez édeskevés ahhoz, hogy modell légy.

ahhoz inkább karakteres arc kell, és a legfontosabb, hogy 170-175 cm fölött legyél, az alakod pedig kifejezetten vékony legyen.

2011. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Egy ismerősöm modellekkel foglalkozik.


De le kell adni a pénzből és "mást" is meg kell tenni a munkáért...

2011. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg elég szép vagy a modellkedéshez, és az arcod sem egy "szürke átlagarc". Nyugodtan vágj bele, ha van kedved hozzá, így első blikkre, ránézésre (bár teljes alakos képet nem látok, de el tudom képzelni) van esélyed, hogy sikereket érhess el! És ha még jól is érzed magad a bőrödben, és ezt ki tudod sugározni, akkor az külön jó! :)


Egy 38 éves anyuka. (nekem is lányom van).

2011. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, próba szerencse. Lehet idősebb korodban bánni fogod, hogy nem próbáltad meg
2011. ápr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket : )

az alakom azt hiszem megvan hozzá, 182 centi vagyok, elég vékony.

2011. ápr. 18. 01:24
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáld meg. Az arcod megvan hozzá. Kifejezetten jó arcod van a modellkedéshez és az alakod is rendben. Ezután már csak az a kérdés hogy el tudsz e lazulni a kamera előtt. Sok sikert hozzá!!!!!!! 24/L
2011. ápr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Egyértelműen sunáználak.
2011. ápr. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
ha nem próbálod meg, nem tudhatod meg:))
2011. ápr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

szép arcod, szemed van és szép bőröd. a magasságoddal bőven nincs gond, mondjuk egyéb méreteket nem írtál. a közhiedelemmel ellentétben nem feltétlenül szükséges a "karakteres" arc, sőt néha hátrány, a lényeg hogy jó "vászonként" szolgálj, bármivé lehessen alakítani.

bár az egyetlen szemből készített fotón pont nem lehet látni rendesen az arcod arányait, azért a többiből kb. úgy látszik, hogy teljesen rendben van.

és igen, a modellkedéssel vigyázni kell, mert sokan arra használják ezt, hogy lefektessék a nőket, de azért 01:09 kijelentése ezt alapként állítja be, ami nem igaz. (lehet, hogy az ismerőse ilyen, nem tudom). az viszont tuti, hogy ha esetleg elindul a karriered, akkor találkozol majd ilyen helyzettel.

ha viszont tényleg úgy érzed, hogy nincs benned semmi extra, akkor ne vágj bele. nem pont külsőleg kell extrának lenned, hanem belsőleg. egyrészt kitartásban, mert lesz külsőre 1200 ugyanolyan lány mint te, 1200 jobb és 1200 rosszabb, ezekből kell kitűnni, nem a külsőd lesz az, hanem a kisugárzásod, kitartásod (meg millió egyéb szakmai dolog a kinézeten kívül).

alapvető, hogy tudj rendesen járni bármilyen cipőben és arányos, hosszú lábaid legyenek.

egyébként nem muszáj minden képen "modellfejet" vágni (ok a harmadik kivétel), "modellszemekkel" :), sőt. légy természetes! sok sikert.

2011. ápr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

nem lehetsz nekik elég vékony hidd el...anyum munkatársának a lánya is eszméletlenül vékony...de tényleg én még olyan vékony lányt, mint ő élőben sosem láttam..csak néztem, hogy jézus, hogy tud ezeken a lábakon állni, annyira vékony volt tényleg...és közölték vele, hogy még fogynia kell:O:O:O...na ennyit erről...

amúgy szép arcod van...meg gyönyörü hajad...próbálkozz nyugodtan ha ehhez van kedved:) külsőd megvan hozzá ;)

2011. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!