Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 (nemsokára 15) évesen...

14 (nemsokára 15) évesen érdemes belevágni a modellkedésbe?

Figyelt kérdés

Nem kifutó modell csupán fotómodell.Egyenlőre legalábbis.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 17. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Már vannak nálad jóval fiatalabb fotómodellek is.

Később pedig még bármi lehet.

2010. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nincs megfelelő vagy nem megfelelő kor. Van akit ovis kora óta versenyekre és fotózáskora hordanak de van aki csak 20 körül vág bele.

Csak sajnos az itthoni tapasztalatok olyanok hogy nem fizetnek érte, rosszabb esetben te fizetsz a fotósnak és nagyon drágán vehetsz 1-1 darab képet. Míg pl Angliában ők fizetnek neked és még fotót is adnak.

Sok sikert hozzá :)

2010. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát igen..elég sok a csalás

1× elhívtak egy olyanra h reklámban szerepelhetsz,modell stb.ilyenek,és jó h nem mentem el mert akkora kamu volt..+300.000 forint:SS

szóval vmi normálisat is kéne találni,ha nem itt akkor pár év múlva külföld:D

köszi mégegyszer

2010. szept. 18. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen....ezeknek a csalásoknak párszor én is majdnem bedőltem.6x hívtak el ilyen szarokra XD

De csak 1x mentem el.Aztán a többinél feliratkozás után ugye adtak névjegykártyát,utána néztem a cégnek,megkérdeztem pár embert a tapasztalatokról,és így végülis nem mentem el,mert fölösleges lett volna.Én is azt tervezem hogy érettségi után kihúzok külföldre,és ott belevágok :)

14/L

2010. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!