Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igénytelen vagyok ha nem...

Igénytelen vagyok ha nem használok parfümöt, de rendszeresen tisztálkodom, friss ruhát veszek fel és használok dezodort? Lány vagyok!

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki nem állhatom a női parfümök szagát, sokfélét szagoltam már de nem tudok megbarátkozni velük.

Van olyan nő aki nem használ sosem (és ad magára)?



2016. ápr. 8. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy igénytelen.Még dezodor sem lenne szükséges.
2016. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Mi?

Ez most komoly, hogy bárkiben is felmerül az a kérdés, hogy az igénytelen lenne, hogy nem használ parfümöt, csak tisztálkodik? :O

Te jó ég!

Megérett a világ az elpusztításra!

-.-

30/F

2016. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Azért a #3 is komoly nagyon, hogy azt hiszi a dezodor helyett használt parfüm majd meggátolja az izzadást! :D

Uram atyám, megérett a világ az elpusztításra!

2016. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, én még dezodort sem használok. Szappant is csak természetes házi készítésűt, elég finom az illata.


Van ugyan parfümöm, gyöngyvirágillatú, de ritkán "használom". Csak a csuklómra egy cseppet, ha rámjön.

2016. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hasznalj pasi parfümöt vagy testpermetet,vagy vannak mostmar ilyen illatositott testhabok
2016. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%
Igénytelen vagy.
2016. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!