Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercinget szeretnék, de...

Nyelvpiercinget szeretnék, de a szüleim nem engedik. Mi a legmeggyőzőbb érv, amit csak mondhatok? :D

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
amíg a szüleid engedélye szükséges ilyesmihez addig ne csináltass mert még csak egy kisgyerek vagy.
2016. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Hogy a többi értelmi fogyatékosnak már mindnek van. Ha ez után se engedik, nincs mit tenni!
2016. ápr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon gyerek vagy még. De még azok közül is az, akinek az IQ-ja nagyon kevés lehet.
2016. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a te tested a te döntésed...

kibírod várni amíg 18 leszel és akkor már nem kell engedély

2016. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, én viszont nem hívnám magam kisgyereknek. Az IQ-m se a padlót verdesi (2. évemet töltöm a gimiben, osztályelső vagyok, 5-ös átlaggal).

Szóval köszi :)

2016. ápr. 9. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem tudod őket meggyőzni :D Ezt be kell, hogy lássuk:D Vagy van ugye az örök, klasszikus poén: valami módfelett gáz sztorit beadsz nekik, nemibeteg lettél, vagy valami ilyesmi. Aztán a végen bejelented, hogy "jaa igazából semmi nem történt, csak nyelv pc-t csináltattam" Már nem lesz akkora sokk :Dd
2016. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez nagyon gonosz, de jó :D Amúgy igazad van, valószínűleg a 18. szülinapom lesz legelőbb időpontom oda :)
2016. ápr. 9. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Látod milyen keveset tudsz még. Azt hiszed mert ötös vagy valamiből akkor már IQ bajnok is vagy . A tudás , a tapasztalat, majd idővel fog jönni. Azt hogy te piszkosul unatkozol otthon és azon meditálsz hogy mit kezdj magaddal , inkább valami hasznos dolgot is csinálhatnál. Mert biztos nem szoktál segíteni a szüleidnek. A szüleid biztos ismernek és higgy nekik, reálisabban látják a dolgokat. Majd ha te már felnőtt leszel akkor nem fognak bele szólni az ilyen dolgokba. De ne hogy azt hidd hogy 18 évesen hűde nagyon felnőtt leszel. Majd ha önállóan tudsz magadról gondoskodni és lesz saját lakás, saját kereseted abból olyan piercinget tetetsz amilyet akarsz. Csak mire ezeket elérik a gyerekek addigra már nem is kellenek nekik olyan nagyon ezek a dolgok.
2016. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

"Majd ha önállóan tudsz magadról gondoskodni és lesz saját lakás, saját kereseted abból olyan piercinget tetetsz amilyet akarsz."


Miért is kellene eddig várni? Normális szülők felfogják, hogy ha támogatnak is a tanulmanyaid alatt, attól még a tested nem a tulajdonuk. Az ember lehet szerfelett hálás a szülőknek anélkül is a támogatásért, hogy alárendelje magát nekik.

Szerintem, ha a kérdező érettségi után megcsináltatja, abban nincs semmi rossz. Nekem is módfelett sok tetoválásom van és nincs (még) önálló életem lakással. Mai világban nem csettintésre lehet elérni ilyesmit... Szóval az ember tegye parkolópályára az önmegvalósítást, még anyagilag teljesen független nem lesz? Nem értek egyet.

2016. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!