Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés nyelvpiercinget...

Milyen érzés nyelvpiercinget viselni?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra vagyok kíváncsi, akinek van :)

2016. febr. 18. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem egészen értem a kérdésed.

Van nyelvpiercingem, de viselni semmilyen érzés. Olyan, mint fülbevalót viselni. Ott van, nem is érzed.

Persze szúrás után igen, akkor még furcsa, és meg kell szokni, de amúgy 1 hónap után már természetes "érzés".


Szúrás tapasztalat:

lidokain érzéstelenítővel is érezni egy tompa nyomást, de nélküle is ki lehet bírni a szúrást (rövid éles fájdalom). A menete gyors, gyorsan behelyezik.

Utána érdemes aznap jégkockákat szopogatni, sokat segít. Viszont aznap már nem szabad enni.

Tejet, tejterméket, forrót, erőset, nagyon fűszereset 2-4 hétig nem szabad fogyasztani.

Ápolni phlogosol oldattal, vagy betadin oldattal naponta legalább 5 alkalommal kell az első két hétben, utána ezt lehet 3-ra csökkenteni.

Ha dohányzol, akkor minden szál után érdemes öblögetni a fent leírt szerekkel.

Illetve igaz ez még étkezés után is.

(Reggel, étkezések után, este lefekvés előtt, ez kb 5-6 alkalom)


Az elején bedagad a nyelv, nehéz lesz beszélni, pösze is leszel, rágni és enni nehéz lesz nagyon. A duzzanat szép lassan apad le 1-2 hét után. Ezen idő alatt lehet fehéres váladék-féle a nyelven az ékszer tövénél. Fogat mosni első és második nap fogrém nélkül, utána kevés fogkrémmel érdemes, és ügyelni kell a nyelv tisztaságára. Rágózni 1-2 hétig szintén nem túl jó ötlet.


Ha meggyógyult, utána lehet vele játszadozni. Viszont folyamatos hordáshoz inkább műanyag golyót javasolnék, a fém tönkre tudja tenni a zománcot.


Mivel a témakör nem 18+, így csak azt tudom még leírni, hogy csókolózásnál érezni. Sokan szeretik, de van akit irritál.


Ha kérdésed lenne, írj privátban!

Remélem segítettem!

2016. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm :)
2016. febr. 19. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rosz élmény volt.

3 napig bírtam ki miután betették. Nyelvem alatt véresre "dörzsölte" fájt az egész szám. Visszagondolva bánom , hogy kivettem és lehet majd valamikor újra megcsináltatom mert egyébként nagyon tetszet.

2016. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szúrás utáni pár napot ki kell bírni, utána csudijó :) 3 éve van nyelvpirszingem, kb fél évig 2 is volt egyszerre. Én nem hasonlítanám fülbevaló viseléséhez, hiszen a nyelvpirszing mégis egy izomban van benne, amit elég sokat használsz. Egy idő után a részeddé válik, s természetesen nem gondolsz rá mindig, hogy van valami a szádban, de ha unatkozol játszhatsz vele, vagy épp egy kanálhoz/csészéhez ütögetheted a golyót, ezzel másokat idegesítve :p

Én személy szerint igazán élvezem, hogy van nyelvpirszingem. Ha kíváncsi vagy milyen, próbáld ki magad :)

2016. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!