Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúknak manapság miért nem...

A fiúknak manapság miért nem tetszik az ilyen alkat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 9. 20:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem olyan rossz ez az alak főleg ha szép arc van hozzá és szép haj.

Amúgy ezt a ,,kutya játszik csontokkal'' inkább a kövérek szájából hallani... de a disznókkal meg csak a hentesek:)

Amúgy meg azért is van kicsit megtépázva ez az alak mert a fiúk nagy része azt hiszi hogy akinek a seggén feszül a farmer, és a mellei meg kibuggyannak az biztos nem csalódás. Pedig van akinek csak a farmer meg a melltartó tartja össze ezeket:)

2016. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
A fiuknak a kerek lanyok tetszenek a legtobbszor mert ritka az olyan aki a vekonyakat szereti. Neked nagyon vekony a labad
2016. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit izmosodhatsz! De nem olyan veszesen vekony ez! A ferfiak nagy resze nem szereti a kover noket! Max akinek nem jut mas! A femina meg a koverlobbista hulyesegek nem mervadoak! Inkabb egy kicsit vekony mint dunda legy! ;) 35f
2016. ápr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Ez inkább dicsekvős post. :)

Elmész egy buliba, vagy csak végigsétálsz a villamoson/metrón. Ziher, hogy a hátad mögött jól megbámulnak a pasik.


Az más kérdés, hogy milyen szándékkal.

Jómagam szívesen megismerkednék egy hozzád hasonló alkatú "számomra elérhetetlen típusú" lánnyal, de tény, hogy egy életre szóló társként egy 160/55kg jobban bejön mint a 160/45kg.



23F

2016. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért? Miért "megengedett" egy tartós kapcsolatban, hogy normálisan nézzen ki a nő? Egyéjszakást nem tudnál 55 kilóssal elképzelni?
2016. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
1 vagy jó néhány éjszakást 40-80kg ig simán el tudom képzelni. De az életem összes alkalmára, legjobban egy 160/55-ös arány-t képzelnék el.
2016. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, mindig is hasonló alakú barátnőim voltak. Most is épp keresem a jelenlegit :-)

27F

2016. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%
Ez egy proana site-ról van? A lányok, akik deszexualizálni akarják magukat az éheztetéssel, ami által eltűnik róluk minden zsír, minden kerek, minden nőies.
2016. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem lehetne izmosabb, nem csak vékony...

25N

2016. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyikbol indulj ki. A valóságban 10/7-8 fiúnak ez az ideál
2016. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!