Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, 6-os és...

12 éves vagyok, 6-os és nagyon-nagyon zavar a mellméretem! Ahogy szétnéztem az osztályban, mindenkinek még lapos a pólója, nekem meg ott áll két dinnye! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fiúk csak kihasználnak, mivel az a céljuk, hogy "lássák" nem pedig az, hogy velem legyenek!! Állandóan bámulják, és némelyik meg akarja, vagy meg is fogja!! Milyen pólót vegyek föl, hogy ne legyen oylan feltűnő vagy mit tegyek??
2008. szept. 22. 19:06
1 2
 11/15 anonim válasza:
szia nekem is pont ez a gondom:Saz osztályban minden lány amikor tesi előtt öltözünk senkin sincs melltartó meg semmi mert még nincs is nekik semmiük nekem meg már akkora van és csak nekem van melltartóm:Sés én is 12 vagyok:Smindenki azt mondja h majd örülök neki de akk is most ne a melleim után szaladjon egy pasi...:S
2009. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én aztmondom hogy gond nincs vele, de azért vigyázz magadra. Igen, ilyen korban a pasik hajlamosak nagyon megbámulni a melleket, most ismerkednek velük XD

De vannak olyanok is, akiket inkább te érdekelsz ne ma melled. Nyugi :)

2009. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek írták,vegyél egy jófajta mellartót,ez most sokat jelent a későbbiekre nézve(ha most megnyúlik,később utálni fogod magad hogy lógnak-szóval a lényeg h tatson,nem kell ahhoz szivacs meg merevítő)

Nekem gini elsőben is alig volt valami mellem,és nekem ezért volt rossz,sokat csúfoltak is,de valóban mostanában sok olyan lányt látok akik korában érnek testileg.

Nyugi a többi lány hamarosan irigykedni fog,főleg mikor már tetszeni akarnak a fiuknak.

2009. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én annyit mondanék, hogy msot derül ki hogy ki a barát, és ki akar csak másra használlni...

most kell majd óvatosnak lenned

2010. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok, nagyon zavaró, nem is egyszer sírtam, mert a fiúk elhívtak valahova párszor, beléjük szerettem, hogy "ő nem olyan" és mikor átmentem hozzájuk, már egyből le akarták venni a pólómat. Na kössz. Tehát nagyon vigyázz magadra, csajszi:)

13L

2011. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!