Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a mai fiatal lányok,...

Azok a mai fiatal lányok, akik 65-70 kilósak, miért hiszik, hogy az átlagos testalkatnak számít?

Figyelt kérdés

Kérdezem, akkor mi számít elhízottnak?

160-165 cm közötti lányokkal beszélgettem egy chat oldalon ott derült ki több esetben is, hogy az átlagos testalkat mit takart náluk...hát mondom, ha nem testépítők, akkor az rohadtul nem átlagos, ne higgyen senki a házipatika oldalán lévő bmi kalkulátornak :D ha valaki ilyen súllyal rendelkezik az bizony rendes úszógumikat feltételez.



#cm #lány #fiatal #elhízás #csajozás #túlsúly #úszógumi #kg #bmi testtömeg index #18-24 év
2016. ápr. 13. 23:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Vetít? :Dd he?
2016. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Már vártam mikor jön elő a nők az izmos pasikra buknak téma egy totál nem odaillő kérdésnél :')
2016. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
13%

#12


Érdekes a kettős mércéd. Ha a cajokat szidja a kérdező meg fikázik itt akkor elő a lándzsát, de ha erről van szó akkor a szokásos liberális gúnyolódás.

2016. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

akkor én ha sportos vagyok se túl izmos(nem vagyok testépítő) se túl vékony kiesem a látószögből?:)

nem ezt tapasztalatom csak azért kérdem, hogy mások szerint, hogy van ez :)

2016. ápr. 13. 23:42
 15/40 A kérdező kommentje:

fikázás, kettős mérce?

ne haragudj, aki annyira se ad magára, hogy sportoljon valamit majd utána átlagosnak mondja magát az mégis mit vár?


a kérdés meg nem fikázás, csak kérdés, hogy miből ered náluk ez az alaki tévedés

2016. ápr. 13. 23:43
 16/40 anonim ***** válasza:
81%

Sztem simán lehet átlagos.

Mondjuk a 65kg egy csajnál, magasságtól függően teljesen rendben lehet.

Sztem olyan 167-175cm között egy normál csaj, csak legyen mejje neki :)

Amúgy ne vedd olyan komolyan a súlyt.

A legszebb csajoknak mindig az arányai a jók, nem a méretei. Amúgy meg a fiatal csajok még simán tudnak fogyni, edzeni,stb., ráadásul ha össze is szeded és elkezdtek rendszeresen dugni és hajlandó lesz tablettát szedni, az is hathat az alakjára.

Ne vedd ezt olyan szigorúan. Nézd a pofiját, a szemeit, az a lányeges...

2016. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
pont ezért írtam a kérdésben, hogy 160-165 cm :)
2016. ápr. 13. 23:48
 18/40 anonim ***** válasza:
21%
Chatoldal... ;D Na ott vannak még elvetemült agyi rokkant szutykok. Kár, hogy nem vagyok már gépnél, szívesen belinkeltem volna néhány igénytelen zsírsertés adatlapját, és az azon felsorolt elvárásokat. Amikor rossz kedvem van, előszedem őket és röhögök. Komolyan megszépítik azon napjaimat, amikor bal lábbal kelek.
2016. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, kezdő funkcionális analfabéta vagyok, de úgy látom szintet fogok lépni hamarosan :)

160 centinél necces, de nem feltétlen rossz még a 65kg. Ha pl sportol, az azért dobhat a lányok súlyán.

Továbbra is tartom, hogy kb 70kg-ig hagyjál laufot és próbáld inkább megismerni a csajt.

Lehet, hogy iszonyatos kincset szalasztanál el pár hülye szám miatt.

2016. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

60%

Hosszú évek során 3 barátnőm is volt az adott tartományokhoz közel talán 160-165 58-60 valahogy így, egyikkel sem működött a dolog, egyik konkrétan rászokott a fogamzásgátlókra én meg ezt nem néztem jó szemmel mondtam neki talán nem tesz jót a hormonjainak, ma már több mint !80! kilót nyom pedig csak 20-21 éves jelenleg! 3-4 éve megismerkedésünk előtt fullos csaj volt.

2016. ápr. 14. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!