Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a mai fiatal lányok,...

Azok a mai fiatal lányok, akik 65-70 kilósak, miért hiszik, hogy az átlagos testalkatnak számít?

Figyelt kérdés

Kérdezem, akkor mi számít elhízottnak?

160-165 cm közötti lányokkal beszélgettem egy chat oldalon ott derült ki több esetben is, hogy az átlagos testalkat mit takart náluk...hát mondom, ha nem testépítők, akkor az rohadtul nem átlagos, ne higgyen senki a házipatika oldalán lévő bmi kalkulátornak :D ha valaki ilyen súllyal rendelkezik az bizony rendes úszógumikat feltételez.



#cm #lány #fiatal #elhízás #csajozás #túlsúly #úszógumi #kg #bmi testtömeg index #18-24 év
2016. ápr. 13. 23:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, te tudod, hogy melyik csaj tetszik neked és sztem sosem fogod súlyra "elvinni".

De ha nem működik egy kapcsolat, nehezen tudom elképzelni, hogy a mérleg miatt legyen így.


A vékonyka, párductestű fullos csajok sztem épp olyan problémásak, mint a dagadt, csúnyácska lányok.

Valamiben mindig kilógnak a sorból, ami elviselhetetlenné teszi velük az életet.

Mit ér a tökéletes mell, ha a csaj idegbeteg, humortalan vagy betegesen féltékeny. Hidd el, borzalmasan sok ilyet ismerek és ez nem jó, nem élhető.

Az átlag csajokban általában megvan minden. Nem akarna se túlkompenzálni, se nem flegmáznak.

Van személyiségük és nem Nikiminaj-Oravecznóra-Facebook háromszögben élik az életüket.

Ha kicsit nagyobb a segge, hát legyen. Legalább könnyebb megpacskolni...

2016. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
Én 175 cm vagyok és 75 kg. Nem vagyok átlagos de én szeretem a testem. :) Nem vagyok szétfolyt hálistennek, érdekesmód elég feszes a bőröm. Viszont női szemmel is nekem jobban tetszenek az olyan nők akik kicsit teltebbek.
2016. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Nehezen értelmezem amit írni akarsz utolsó előtti.

Voltak már vékonyabb barátnőim, sőt általában 25 testzsír % alatt ismerkedem nőkkel, ez van. A kérdés viszont nem rám vonatkozik

itt 1 kép amiben 2 apró hazugság található egyébként majdnem tökéletes:

[link]


a 30%-os csöcsein mindenki szeme megakad mivel látszik meg van csináltatva szilikonnal, ugyanakkor az átlag 30%-osok nem így néznek ki...az átlag 10-12%-osok se így néznek ki, mivel az anorexiások nem testépítők, de a többi stimmel.

2016. ápr. 14. 00:59
 24/40 anonim ***** válasza:
97%

annyira szeretem mikor sport hiánya=igénytelenség van feltételezve...

Mosok hajat, arcot, fürdök, nem foltos, lyukas a ruhám, nem kenődik el a sminkem soha, egészségesen étkezek. De ha egy lánynak olyan élete van, hogy a napra reggel 4:30-kor kezdődik és 22:30 felé van vége, nem udom mennyire lehet hibáztatni, hogy "elhanyagolja magát"::):)):))::)))

18L (160 cm és 70kg, szerinted zsírdisznó véleménye)

2016. ápr. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt olyan Barney-féle idiótának gondolom aki azt is házassági szerződésbe foglalná mennyit hízhat a nő.

Tudjátok kinek kéne ilyen számolgatós idióta...


Üdv.; 165cm 55kg-s nő (fogadjunk és zsírdisznó vagyok...)

2016. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Estienne ***** válasza:
86%

Barney :D Minden felszedett kiló után 1000 $ kellett fizetnie a csajnak :D (vagy mennyit).


Amúgy csak én vagyok úgy, pont leszarom ki hány kiló? Értem én, hogy a kérdező mire akar kilyukadni de én még egy csajtól se kérdeztem meg mennyit nyom a földön és rohadtul nem is érdekel. Ha jól néz ki x kilósan is, akkor??? A nőknél sose értettem ezt a tömeg fóbiát, főleg mikor veszetten elkezdenek sportolni aztán megrémülnek hogy "híztak" miközben csak több vizet meg ch-t tartanak vissza és feladják az egészet. Nah mindegy... Nem kell BMI, nem kell testzsírszázalék, nem kell tömeg. Valaki vagy tetszik vagy nem, nem igazán érdekelnek a paraméterei, "adatai" számszerűsítve.


Hogy miért hiszik magukat átlagosnak? Mert Magyarországon egyre többen elhíznak-nem sportolnak így a többség ad egy átlagot. Vagy csak így szépíti magát az ember, hogy nem vagyok csúnya - átlagos vagyok. Nem tudom :D

2016. ápr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 163 cm magasan vagyok 60 kiló, és nincsenek hurkáim vagy ilyesmi. Lehet, hogy én vagyok különösen szerencsés, ezt már nem tudom, de lapos a hasam, homokóra a derekam, gömbölyű a csípőm, és nem is dagadt semelyik részem sem. Ha leülök, akkor van egy kis pocakom, na. Amit linkeltél képen, az alapján úgy nézek ki, mint a 25%-os lány, keskenyebb derékkal, közben meg van egy szipiszupi mérlegem itthon, aszerint 32%-os a testzsírom- legalábbis annyi volt legutóbb. Aztán meg tudod számolni a bordáimat, mert kb csípőre települt ezek szerint a legtöbb zsírsejt, attól meg, köszönöm szépen, de nem szeretnék megszabadulni, csak formásít.

Szóval, csak a számok alapján ne feltételezz olyat, amit nem láttál még. Az alkatától, hízékonyságától nagyon sok függ. Nem biztos, hogy az adott számoknál mindegyikük egy hurkás, úszógumis, narancsbőrös zsírdisznó, én ha híznék még 5 kilót (és lennék 65, ugye), akkor szerintem kb úgy néznék ki, mint a 30%-os testzsírú nő az általad linkelt képen (csak a melleim nem lennének szilikonból).

Egyébként, rendszeresen sportolok, egészségesen étkezem, és egyébként is ápolt vagyok.


És igen, az "átlagos" testalkat sosem egyenlő az "ideális" testalkattal. Az átlagot a nagy tömegek adják, az az átlagos, ami statisztikailag a haranggörbe középső 70%-ba esik. Abban meg nem a modell alkatú lányokat találod, de nem is azt a típust, akinek a hasán is puncit hajtogathatsz. Az az átlagos, akiből a legtöbb van, ezért gondolom, hogy az utcán látottakhoz viszonyítva állítják ezt, amit egyébként a magam szerény megfigyeléseivel én is alátámaszthatok.

2016. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Csomó ember betegség vagy sérülés miatt képtelen olyan fizikai munkát végezni, hogy az biztonságos is legyen, és mondjuk attól látványosan fogyjon, vagy ha éppen tudna is, nem tudja a sok kókler személyi edző közül kiszűrni azt, amelyik tényleg tudna segíteni neki. A fogyás nem is egyenlő az egészséggel, fogalmad sincs, mit eszik egy 70 kilós ember és mennyit mozog, úgyhogy kicsit elhamarkodott és ostoba feltételezés az, hogy a 70 kilós ember igénytelen. Már mi a francért lenne igénytelen. Elég ostoba és elhamarkodott dolog valakiről a súlya alapján megállapítani, hogy biztos sokat zabál meg nem mozog. Ez nem így működik.
2016. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok

Az általad belinkelt skáláról egyértelműen a 30%-os a nekem tetsző. Sztem az meseszép!

Nem vagyok benne biztos, hogy mondjuk egy 170-es magasságnál nem éri el a 70kg-ot.

Talán egy lány meg tudja mondani ezt.

2016. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
sunshinedoll akkor egyen annyit amennyit a szervezete eléget és nem raktároz el zsírként, ezt nevezik napi szükséges adagnak...
2016. ápr. 14. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!