Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing melletti vadhúsra...

Piercing melletti vadhúsra valami tuti ötlet?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja jött ki vadhús a tragusom mellett, ami egyébként már lassan 1 éve megvan, tehát frissnek sem mondanám, akkor alkohollal és tetran kenőccsel kezdtem el kenni, mert az olvastam az jó rá, el is múlt már majdnem amikor egyszer csak rondább lett mint volt és azóta sajnos nem változott :( valami egyéb tipp esetleg rá vagy szerintetek már csak bőrgyógyász?

2016. ápr. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vadhús az,hanem gyulladás. Napi kétszer Betadin oldat, s el is múlik.
2016. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos szinte biztos, hogy az mert amikor kijött, visszamentem a sráchoz aki csinálta és egyből mondta hogy vadhús. És már sajnos bethadint is használtam felváltva az alkohollal, de semmi hatás :/
2016. ápr. 15. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidrogén-peroxid oldat. Vagy orvos, aki beutal sebészetre, ott egy nyisszantás és leszedik, de azon időre ki kell venni az ékszert.

De elsőre inkább a hidrogén-peroxid oldat. Célszerű kicserélni az ékszer addig titán szárasra, mert a H2O2 nem tesz jót egy bizsunak, vagy akár orvosi fémnek.

Nekem már volt párszor, én peroxiddal kezeltem és minden kezelés után egy kis octeniseptet csepegtettem rá.

Mások a tetran-ra esküdnek, vagy a hámlasztó krémekre. Hát, szerintem a krémek nem túl jó ötletek a testékszerek mellett. Ha anélkül lenne, akkor igen, jó ötlet lenne.

Patikában lehet venni ;)

2016. ápr. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond. Nekem is tragusom van,a szúrás után 9 hónapra jött egy pukli (lilás színű,keményebb csomó) fel is hívtam a piercerem,higy jaj,vadhús,mit tegyek? Azt mondta kizárt hogy vadhús,az vagy egyből jön szúrást követően,vagy soha,meg hogy a vadhús egyre jobban terjeszkedik,nő. Kezeljem hidrogén peroxiddal. Megtörtént,a vadhúsnak látszó akármi maradt. Bementem egy idegen szalonba,a csak full bunkó módon megszólta a fülem,majd mikor mondtam mivel kezelem,javasolta,itassam meg a pierceremmel a H2o2-t,mert az még a bőrömet is felmarja. Harmadik helyen mondták ,hogy ez egy gyulladás,Úgyhogy Betadinozzak. Ez segített. Viszont nem volt olyan pillanat,hogy ne lett volna rajta Betadin kb úgy 3-4 hétig.
2016. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a transverse lobe pcm mellett volt allandoan lila folt,sebek,es genny. A hidrogen peroxid segitett,napi 3x kezeltem vele. Nem tette tonkre az orvosi fem ekszeremet,sem pedig a boromet. Szerintem nyugodtan kiprobalhatod,nekem bevalt.

A helixemet Betadinnal kezeltem(akkor is,amikor kb kiteptek a fulembol),az is helyrehozta.

2016. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bethadint már használtam korábban kb 1 hétig de sajnos nem lett tőle jobb :( de akkor még van 1-2 lehetőség orvos előtt! ez jó hír, kipróbálok mindent :D
2016. ápr. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!