Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet?

Szerintetek rossz ötlet?

Figyelt kérdés
16 éves,173 cm, 55 kg, hosszú (derékig érő barna haj), nagyon zöld szem, feszes popsi, lapos has, nagy mell, kicsit barna bőr, izmos comb, köldök piercing. Így nézek ki. Szerintetek elrondítana egy septum és egy monroe piercing? Inkább ne szúrassak az arcomra?

2012. szept. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne, èn undorítónak tartom ezeket a szépségpöttyel és a microdermallal együtt :/ de a döntés a te kezedben van

15/L

2012. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A septum minden nőt elrondít, a monroe sem épp a legszebb, nekem mindig olyan nagy dudoros anyajegy hatása van, ami szerintem egyáltalán nem szép.
2012. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fú hát a paramétereid isteniek, monroe az közönségessé tesz sok lányt, de a septum az jól szokott állni mindenkinek, nemrégiben láttam egy sportosabb csajt kb 19 lehetett, neki aranyszínű volt a septumja


Septum nekem is van bár én srác vagyok

Ha szeretnél mi akadálya?:) ennek a szúrási helye nem látszik, tehát ki is veheted ha változna a személyiséged


Ami még lányokon jól áll az a medusa piercing

20/F

2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom.. te tényleg ilyen " tökéletes " vagy?? nincs rossz oldalad?
2012. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de van :DD van fogszabályzóm, horkolok, rágom a körmöm, kicsit buta is vagyok :DD tegnap levágattam a hajam vállig érőre és kiszőkítettem :D
2012. szept. 28. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Monroe-t addig ne, amíg fogszabid van, a septum pedig az ilyen kis bájos teremtéseknek nem áll jól. (legalább is most előttem egy bájos leányzó jelent meg a leírás alapján)


Szúrass egy tragust mondjuk. Az szinte mindenkinek jól áll. :)

2012. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ciciknél elakadtam :D
2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!