Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gimikezdős tanácsok?

Gimikezdős tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben kezdem a gimit, felvettek álmaim gimnáziumába (Szeged Radnóti jeah:D), és addigra szeretném formába hozni magam. Igen, tudom hogy április van, de van amihez idő kell. Kérhetnék Sprotolással, öltözködéssel, hajjal, sminkkel, barátkozással kapcsolatos tanácsokat? Minden érdekel! :)



2016. ápr. 22. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el talajtornázni, ha jobb alakot szeretnél, vagy menj el konditerembe.


Smink, van egy blog amit tudnék ajánlani. Rengeteg hasznos tippet találtam benne, ha érdekel írj privátban.


Haj, úgy hordjad ahogy neked jól áll.


De a legfontosabb az, hogy ne akarj teljesen másnak látszani amilyen vagy. :)

2016. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Találd meg azt a sportot amit élvezel. Ami nyűg, azt max egy hónapig bírod, de amit szívesen csinálsz, az hatékony lesz. Így leltem rá először a futásra aztán a jógára. Kezdhetsz az alapján keresni, hogy mit szeretnél: Fogyáshoz kardió, futás, gyaloglás, bicikli, kori, stb. Alakformáláshoz irány a konditerem vagy állj neki otthon saját testsúllyal, olvass utána. Ha csak formában szeretnél lenni, állóképességet növelni akkor igazából ami megmozgat és élvezed.


A többi dologgal egy olyan tanácsot tudok leírni, amit én mostanra, a végzős évem végére tanultam meg: Ne próbálj megfelelni. Se öltözködésben, se sminkben és főleg ne barátkozásban. Kifáraszt, nem fogod érteni, miért nem úgy van, ahogy akarod. Légy kedves mindenkivel és figyeld, ki érdemli ki az időd, kivel passzolsz össze.


Gratulálok, hogy felvettek :)

2016. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! :) Ment a zöld jelzés! :)
2016. ápr. 24. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!