Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítés növeszti a...

A szőrtelenítés növeszti a szőrt? Személyes tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Milyen szőrtelenítési módszert használtál és mi lett az eredménye hosszú távon?



Nagyon köszönöm!



2016. ápr. 29. 08:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es: nem tudom, hogy végig elolvastad-e a cikket; egy kutatást folytattak, a tanulmány pedig a Cell nevű szaklapban jelent meg.
2016. ápr. 29. 10:11
 12/13 A kérdező kommentje:

Mindegy, nem emiatt kérdeztem.


Saját tapasztalat: nagyon szőrtelen vagyok, mindig mondták a lányok az öltözőben, hogy milyen jó nekem.


Pár éve volt egy szerelmem, aki a szeméremtájékon a full szőrtelenítést kedvelte. Ugyan akkor nem tettem igényeinek eleget, de szakításunk után motoszkált a fejemben a gondolat és néha epiláltam.

Epilálás előtt halványbarna, alig szőröcském volt.

Szőrtelenítés után pedig megerősödött a szőr, a színe, vastagsága is megváltozott, ráadásul oda is nőtt (bikinivonalon túlra), ahol addig nem volt.


(Utána találtam a fenti cikket.)


A másik kérdésemet (mivel fertőtlenítitek a bőrt epilálás után) pedig azért tettem fel, mert elképzelhetőnek tartom azt, hogy amit én használtam, az volt "szőrnövesztő" hatású.


Ugyanis levendula illóolajat használtam. Ez nagyon jót tett a bőrömnek, de lehet, hogy hajnövesztő - így szőrnövesztő is... :/


Úgyhogy még írjatok, jó? Fertőtlenítés kapcsán. Köszi!


Tehát nem mondom, hogy feltétlenül a szőrtelenítéstől erősödött meg, lehet, hogy a levendulától.

2016. ápr. 29. 10:23
 13/13 A kérdező kommentje:

Itt (is) a cikk:

[link]

2016. ápr. 29. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!