Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha neki fogok melltartót...

Ha neki fogok melltartót hordani akkor nagyobbnak látszik a mellem mit tegyek? 13/l

Figyelt kérdés

Vannak szivacsos melltartoim de azoktol nagyobbnak tünik a mellem...a suliba cikiznének amugy 65 AA s melltartó kell de akarok mostmar melltartót is hordani többet mert eddig csak nagyon ritkan hordtam...most átakarok szokni rá...pl ha egy egyhetes vakácio utan kezdem hordani akkor az feltűnik? Ha minden nap nő egy hét alatt akkor mekkorát nöhet altalaba?(keson ero tipus vagyok,még nem jött meg)..anyunak 75 B-s mellei vannak akkor kb mikor fog nekem is akkora lenni? :)


Koszonom a valaszokat


13/lány



2016. máj. 3. 19:03
 1/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Az öltözőben úgyis látni fogják:/

Ne aggódj,kicsi vagy még.

2016. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért cikiznek mert kicsit nagyobb a melled az övükénél? Ne foglalkozz velük. Nem értem miért baj, ha a melltartótól nagyobbnak tűnnek. Teljesen normális hogy hordasz. Én is ennyi idősen kezdtem hordani, és 70 A-s volt a méretem. Előtte cicifixet (mi csak topnak neveztük) viseltem. Azt nem tudom mikorra fog megnőni.
2016. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ... nem fogják látni mert nem járok tesire...fel vagyok mentve...
2016. máj. 3. 19:48
 4/9 opened paradise ***** válasza:
De nem kell siettetned. Fiatal vagy. Ha valaki emiatt beszól,az nem ér annyit,hogy meghalld.
2016. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az mindenképp látszik a ruha alatt is hogyha csak melltartótól nagyobb a melled, szóval teljesen mindegy mikor kezded hordani, észre fogják venni. De miért számít? Senkinek nincs köze hozzá. Meg csak nem a méteres vastag szivacsosat akarod hordani... az mindenképp nagyon gáz és nem is egészséges.
2016. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgyis mindjárt nyári szünet, miért nem akkorra időzíted ha ennyire aggaszt a dolog?
2016. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat amiben csak annyi szivacs van hogy ne látszódjon át más, azok szinte semmit sem növelnek, amúgy meg nem fog feltűnni nekik hacsak nem mérik le minden nap.
2016. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de a 65/AA a lehető legkisebb ami létezik szerintem.

Ha ennyire nincs (még) melled, akkor mi a fenének a melltartó?

Mit akarsz tartani benne?

Nem bántásból, de tök logikátlan az egész.

Én is vehetnék melltartót, de nekem sem lenne benne mit tartanom, tehát nem veszek, mert minek vegyek, mit tartsak benne?

30/F

2016. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz feltűnő, egyedül az veszi észre aki nézi.


Anyukád mellmérete pedig lényegtelen, testalkattal sincs összefüggésben, nemhogy a rokonok méretével. Van magas, kövér ismerősöm A kosárral és picuri vékony is akinek meg 14 éves kora óta E-s mellei vannak.

Anyám huszonévesen A kosarat viselt, nekem 15 évesen C-s melleim voltak.

2016. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!