Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem akarok ilyen csúfként...

Nem akarok ilyen csúfként élni! Az összes rokonom jól néz ki, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!?!?! 16F

Figyelt kérdés

Nem is a csajok miatt van a baj, az már rég kivan zárva a sok kudarc miatt.Minden barátom kezd eltávolodni töllem a rondaságom miatt. Elegem van, hogy minden második szó az, hogy milyen csúf vagyok, hogy mekkora az orrom! Attól félek, hogy depressziós leszek, meg egy antiszociális barom. Kerülöm az embereket, és már nem bírok megszólalni egy idegen emberhez(régebb simán ment).Már lassan az utcára is alig merek kimenni. lehet, hogy a leírtak alapján arra lehet következtetni, hogy a negatívságom és önbizalomhiányosságomnak köszönhető az egész, de ez nem igaz!


Küldök képet, és azért írtam ki ezt az egészet, hogy egy idegen embertől őszinte véleményt kapjak! Üzenetbe Kórt nemet és lakhelyet kérek.



2016. máj. 4. 15:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szép orrú sráccal volt szexkapcsolatom egy ideig. Nem zavart igazából, mert így is volt benne valami megmagyarázhatatlanul vonzó. Talán pont az hogy egyedi volt és megjegyezhető.

Hozzátenném hogy 168 cm volt, tehát velem egy magas, nem volt kigyúrva és még gazdag sem volt. Ez tudom most a kétségbeesett pasiknak hihetetlen, de esküszöm mindenre ami nekem fontos, hogy nem hazudok. Képet is küldenék róla ha nem félnék hogy visszajut hozzá.

Úgyhogy kedves kérdező ettől még lehet csajozni. Én vagyok rá az élő példa.

2016. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
16:43, hogy nem látod, jársz te az utcán? Mennyi szép nőt látni csúnyább pasikkal... rengeteget. Meg csúnya nőket is jóképű srácokkal. És nem azért mert valamelyik olyan gazdag... nem az jellemző a magyarokra.
2016. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21l,Budapest
2016. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9 Te már nem tudsz szabadulni abból a valóságból, amit magadnak alkottál. Feltételezem egy megkeseredett férfi vagy, akinek fogalma sincs mi kell a nőknek és minden kudarcodat a külsődre fogod. Hát, igen, egy darabig így is el lehet lenni, de néha nem árt szembenézni a valósággal, vannak csúnya nők jó pasival és csúnya férfiak jó nővel. Ők tudnak valamit, amit te nem, mondjuk van kisugárzásuk és önbizalmuk.
2016. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az igaz barátok nem hagynak el senkit a külseje miatt. Akkor meg pláne nem, ha így lenne már szóba se álltak volna veled. Valami más állhat a háttérben. Odafigyelsz a higiéniára? Mert láttam már olyan esetet hogy valaki csúnyának tartotta magát és már a végén nem figyelt az öltözködésére, a tisztálkodásra és ezért fordultak el tőle az emberek.
2016. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz őszinte leszek. 21/f
2016. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

itt válaszolok ha nem gond.

szerintem enyhén szólva túlzás, hogy olyan ronda lennél. nem vagy különösebben szép se, az igaz, de teljesen átlagosan nézel ki. éppen ezért nem is nagyon lehet kiemelni rajtad részeket, amik olyan rondák lennének. egyszerűen összességében átlagos vagy. a szád pl szép szerintem, ez az arcszőrzet is jól áll. az orrod valóban nem kicsi, lehet a kép miatt, de az sem durva ahogy kinéz. legalább nem turcsi. :D a hajadon változtathatnál szerintem, nem csak így lenyírni mindig, mert így kissé unalmas.

2016. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen átlagosan nézel ki, semmi baj sincs veled
2016. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem küldtem senkinek sem fényképet, még.Hogyan írtatok véleményt ?
2016. máj. 5. 16:10
 20/27 anonim ***** válasza:
Legalább beismerted, hogy kamukérdés.
2016. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!