Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék és lehetnék...

Hogyan fogyhatnék és lehetnék fittebb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapjáraton vékonynak tartom magam,az osztélytárssaim is ezt mondják. 170 centi és 51 kg vagyok (a BMI százalékosom 26, ami normál), mégis úgy érzem sok a hájam az oldalsó hasfalam és a csipőm környékén, nem vagyok elégedett az alakommal.

Naponta edzek elég keményen már november óta )napi 200 felülést, 2 perc plank- at és még másokat csinálok) és próbálok egészségesebben is étkezni, de egyszerűen nem tapasztalok változást.

Kérlek segítsetek!



2016. máj. 10. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

popsira eddzél.


zsír pedig aerob edzéssel fog lemenni.

nincs helyi fogyás, hogy felülést csinálsz, és akkor lemegy a hasfaladról meg csípődről

2016. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Konkrétan mi az istent vársz 200 felüléstől? Baromi fölösleges 200 felülést csinálni, csak tönkreteszi a gerincedet.

200 felülés nem egy kifejezetten kemény edzés. Csomó ember baromi keményen edz úgy, hogy egy darab felülést se csinál.


2 perc plank is fölösleges. Ha jól csinálod a plankot, akkor az összes létező izmod megfeszül. Mindegyik. Rendesen kitartani 2 percet, úgy hogy egyik izmod se ernyed el baromi nehéz még a komoly sportolóknak is, ráadásul kb soha az életben nem lesz szükséged arra, hogy az egész tested percekig be legyen feszítve.

Inkább csináj 30 mp-eket, és ha könnyű, akkor csináld egy kézzel, egy lábbal, extra súllyal a hátadon, vagy menj le- és fel alkarra meg tenyérre.


Szerintem 51 kilóval fölösleges fogyni, max a zsír-izom arányon változtatni lehet (azt amúgy érdemes is, minél több az izmod, annál jobb), azt pedig úgy tudsz, ha súlyzós edzést csinálsz. Attó erősebb, szívósabb leszel, és mellette még jól is fogsz kinézni.

2016. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!