Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le, mitől...

Hogyan fogyhatnék le, mitől lehetnék csinosabb?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje elkezdtem futni, előtte bemelegítek és mikor hazajövök még csinálok felüléseket (mikor mennyit, amennyit bírok).A gimibe belügyi fakultáción vagyok(rendészet) ahol igen kemények a tesi órák. Ráadásul cigizek, ez kissé csökkenti az étvágyam. A lábamról a kilók lementek de viszont a fenekemről is és kiséé lapos lett. A hasamon ugyan úgy rajta maradtak a kilók és ez eléggé bosszant mert nagyon állástalan lettem.! Hogyan dolgozhatnám ezt le ?!
2013. ápr. 17. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Állástalan lettél? Magyarul: elveszítetted az állásod, a megélhetésed? Vagy nálad hogy kell értelmezni ezt a szót? Rossz lett a tartásod?
2013. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nos van egy rossz hírem, a cigaretta miatt marad meg a hasadon a háj, mivel a dohány a férfi hormonok termelődését segíti elő, ezáltal a zsír a csípőről, a fenékről és a mellekről átcsoportosul a hasra és a derékre.
2013. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő.. ha az állásom vesztettem volna el akkor nem a fogyókúra kategóriába rakom.. -.-'

Úgy értettem, hogy nem vagyok elégedett magammal.!

2013. ápr. 23. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:
2/2.. Köszönöm a válaszod, de sajnos cigizni csak egy fél éve cigizek, viszont a felesleg már vagy 3 éve így van rajtam
2013. ápr. 23. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

rubint réka alakreform 30 perc hasizom naponta kétszer? fent van youtubon, ha nem akarod megvenni.

http://www.youtube.com/watch?v=tnz3x4UjuEE

2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként az is sokat számít, hogy mit eszel. pl ha cukros dolgokat eszel sokkal nehezebb eltüntetni a hájat, mint ha zsíros ételekkel tömöd magad. szóval azt javaslom hagyd el az édességeket, cukros üccsiket, egyél helyette bármi mást.
2013. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm mindenkinek a tanácsokat:)
2013. máj. 4. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!