Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha láttok egy...

Mit gondoltok, ha láttok egy olyan lányt, akinek feltűnően izmos a lába?

Figyelt kérdés
Szóval most néztem vissza a ballagási fotókat és akkor szembesültem vele, hogy az osztályból az én vádlim a legizmosabb. Vagyis a többiekéhez képest feltűnően izmos, ahogy magassarkúban állok vagy megyek. Ez nagyon feltűnő, vagy nem foglalkozik azzal senki?

2016. máj. 11. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy mások is ezt nézegetik :)

De ha észrevenném, akkor nem gondolnék semmi különösre, csak arra, hogy talán sportol az illető.

Meg ez nem valami rossz dolog, amit szégyellni kéne.

2016. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább előny ha sportol valaki. Nekem tetszik.
2016. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Feltűnő és arra gondolok, hogy nyilván sportol valamit az illető, aztán, hogy ez valakinek tetszik, vagy sem, az egyénfüggő. Nekem alapvetően tetszik az egészséges életmód és főként az egészséget látom egy izmos lányban.
2016. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a nőies vonások megmaradnak, nekem bejön az izmos láb. Meg egy kidolgozott hát és váll is. Tetszenek a keményen sportoló izmos lányok.
2016. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, rá van állva a szemem, így ha látnék ilyet, biztos örülnék neki magamban.
2016. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is tetszik, sőt ezt nézem meg először egy lányon!
2016. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szemo83 válasza:
A legszexibb dolog a világon....
2016. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szemo83 válasza:
Szívesen megnézném a ballagási képeidet.... :-)
2016. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem bejön :D
2016. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Arra gondolnék hogy vajon milyen erősen szoríthat a lábaival és engem is jól megszorongathatna velük :)
2016. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!