Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha kicsit dagibb vagyok...

Fiúk! Ha kicsit dagibb vagyok az átlagnál, a strandon megnéznétek? :D Nincs nagy hasam, de nem lapos. Szoval nem tudom hogy mondjam.

Figyelt kérdés

Csak nem log, oldalrol kicsit "pupos" :D A fenekem sajnos narancsbőrös, viszont kerek. Kicsit nagy ..😅 Esélytelen, hogy ellensúlyozza a kettő egymást, ugye?


Nem küldök képet senkinek, ne haragudjatok, a válasz elég ha általánosítás. Nem önbizalmat gyűjtök, egyszerűen csak érdekel.:D köszönöm a válaszokat. Puszi:) 17L



2016. máj. 15. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megbámulnálak és szeretnélek :)
2016. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, nekem kifejezetten a telt alkat tetszik :)

+ Pont a nagy fenékért :D

2016. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De èdesek vagytok:D


De narancsbőrös, és az csúnya. Titeket mennyire zavar egyebkent? :D

2016. máj. 15. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, szinte mindenkinek van valamennyi narancsbőre.

Egyébként meg a forma és az alak számít, nem az, hogy mennyire vékony.

2016. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :) egésznap bámulnálak :P 19f
2016. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi lenne ha tennél a hibáid ellen? Mert okés, hogy még csak ilyen kis gondjaid vannak, ez elviselhető, nem leszel ettől csúnya... de 17 éves vagy, ha most itt tartasz 25-35 évesen már el leszel hízva, löttyedt leszel, az meg undorító lesz már. Ideje lenne normálisan étkezni és rendszeresen mozogni, sportolni.
2016. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koazonom a valaszokat:)))


Utolso: probalok tenni, nem zabalok osszevissza, bar teny es valo, nincs buntudatom egy jo kis porkolt nokedli utan:)

Jarok futni, es itthon is vegzem gyakorlatokat.


Kosgonom neked is a valaszt:)

2016. máj. 15. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, strandon mindenki bikiniben mászkál, nem fogsz negatívan kitűnni :)
2016. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a narancsbőr inkább a nőket zavarja, a férfiakat pont nem érdekli. Persze nyilván van, akit igen. Ahogy van, akinek csak a ducibbak jönnek be.

A leírás alapján nem vagy vészes s ha az alakoddal nincs nagyobb gond, biztos megnéznek. Miért ne tennék? A fickókat érdeklik a fiatal női testek :)


Én speciel nő vagyok, de ha jó a melled, akkor megnéznélek. Gyengém a jó női mell (nincsenek extrém igényeim, de ugye nem mind néz ki jól), lehet kisebb, nagyobb, bár az egészen apró és a nagyon nagy nem jön be.

Speciel a karcsú, jó esetben finoman izmos alakot szeretem, de ezzel együtt láttam már kövérnek nevezhető nőt, aki roppant szexi volt. Sokat számít az összhatás, az eloszlás és millió dolog. Semmi gond nincs azzal, ha valaki nem tökéletes, főleg, hogy ízlések és pofonok.

2016. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy nagyon dagi, akkor tuti megnéznélek. A 17 év körüli csajokat mindig megnézem, ha szemem elé kerülnek strandon. De egyszer muszáj lesz az egyikhez odamennem és a vízbe bedobni. :D

30+ F

2016. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!