Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha kicsit dagibb vagyok...

Fiúk! Ha kicsit dagibb vagyok az átlagnál, a strandon megnéznétek? :D Nincs nagy hasam, de nem lapos. Szoval nem tudom hogy mondjam.

Figyelt kérdés

Csak nem log, oldalrol kicsit "pupos" :D A fenekem sajnos narancsbőrös, viszont kerek. Kicsit nagy ..😅 Esélytelen, hogy ellensúlyozza a kettő egymást, ugye?


Nem küldök képet senkinek, ne haragudjatok, a válasz elég ha általánosítás. Nem önbizalmat gyűjtök, egyszerűen csak érdekel.:D köszönöm a válaszokat. Puszi:) 17L



2016. máj. 15. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a narancsbőr. A duci lányok pedig szépek :). Ha a cickóid is jók, akkor simán vállalható :DD
2016. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!