Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék stílust váltani!...

Szeretnék stílust váltani! Inkább ilyen lázadó féle külsőt szeretnék nem vagyok túl jártas a ebben a stílusban. Aki ért hozzá és esetleg ilyen vagy aki nem ilyen stílusú de tud róla valamit adna tippeket tanácsokat?

Figyelt kérdés
Claire Novak típusú stílusra gondoltam.A ruházattal nincs gond nagyrészt feketében járok minden nap és mindenhol:DA rock zenét a metált de a klasszikus zenét is szeretem.Erős smink?Át van lövetve mind2 fülem végig de a hajamat is úgy szeretném meg még más lázadós stílusú képpen hordani ahogy annak a Claire Novaknak van:)Tanácsok?Tippek?

2016. máj. 20. 09:15
 1/8 anonim válasza:
100%

ööööö...nem kötekedésképp,de a lázadók általában lesz@rják, mások mit gondolnak, épp ezért mindegyik kialakítja a saját EGYEDI stílusát.

Ha már eleve feketében jársz, sminkelsz, átlövetted a füleid, az alapod megvan. Így látatlanban elég nehéz megmondani, mi az ami neked jól állna...

Meg tudod, hiába aggatsz mondjuk te magadra biztosítótűket a bőrkabátodra, lehet, h a kabáton jól néz ki,de látható lesz, h nem te vagy. Kísérletezd ki esetleg ennek a Claire Novak stílusjegyeiből amit önmagadnak is érzel és nem testidegen számodra.

DE az egyediséget ne feledd,csípik a pasik,ha nem vagy tömegcikk ;)

2016. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ:)
2016. máj. 20. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lázadós haj? tupírozd fel, és abból hozz ki valamit, én imádom úgy hordani a hajam :D

De tényleg csak azt tudom mondani, hogy ne mások mondják meg, hogy hogyan lázadj.

Keress rá például Nancy Spungenre (a Sex Pistols basszerosának, Sid Viciousnek a barátnője volt), ő eléggé lázad, Joan Jettre, akit szerintem nem kell bemutatnom. Ha igazi lázadót akarsz, akkor vissza kell menned az előző századba, akkor volt a nagy lázadás az egész világon.

Nem ismerem Claire Novakok, de a képek alapján messze van a lázadástól, bár a haja tényleg klassz :D

Nézegesd végig ezeket az oldalakat, és meríts ihletet :D

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez elég sok meghatározó női alak ahhoz, hogy válassz olyat, aki tetszik, vagy vannak stílusjegyei, amik tetszenek neked. Érdemes átpörgetned mind a négy oldalt, teljesen más emberek képei vannak fent. Hajrá, találd meg a saját stílusod :)

Sok sikert és jó szórakozást :)

2016. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy akarsz lázadni, hogy ismeretlen emberek erre vonatkozó tanácsait követnéd.

Nem semmi katyvasz lehet a fejecskédben...


Claire Novakot nem ismerem, de most kíváncsiságból megnéztem pár képét. Hát, ő meg a lázadás elég messze vannak egymástól. Inkább cuki Barbie-baba.

2016. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha olyan külsőre vágysz, mint ez a csaj, akkor nézd meg a képeit és nézz ki úgy. Csak ne nevettesd ki magad, hogy te biza' lázadó vagy, mert ez így nevetséges. Lázadó vagy... jó. De mi ellen is lázadsz?

Egyébként minden második kislány beauty gurunak titulálja magát és videókkal gyalázza szét a netet, biztos találsz kismillió tutorialt, hogy öltözz fel, sminkelj és fodrászkodj, hogy ennek a csajnak a klónja lehess, és megfelelj a konformista hollywoodiak által kitalált "lázadó" (haha) "stílus"-nak.

2016. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "lázadó" vagy, akkor tudod magadtól, mit vegyél fel (megsúgom: azt, amit te akarsz), nem másokra támaszkodsz ezen a téren. Ha tanács kell, mert nem tudod, hogyan kezdj neki, akkor az nem te vagy. Ne akarj olyan lenni, amilyen nem vagy.
2016. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
Lázadni akarsz? Keblemre! [link]
2016. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez az egész nem stílus, inkább egy életérzés, ami ha tényleg komoly, akkor életed vegéig képviseled. :) (ha van bakancsod ne lila fűzős mert az a divat "rocker" jele. Akinél nincs szarabb dolog :D )
2016. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!