Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Este leborotválom a lábam és...

Este leborotválom a lábam és másnap reggelre már megint "szúr", és látszik is, tehát mintha le sem borotváltam volna. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Gyantáztattam már, nagyon fájt és nem is szedte ki a szőrszálakat, tehát nem értem el vele semmit. És jön a nyár, nem szeretnék így mászkálni. Mit tegyek???
2016. máj. 28. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hülyeség borotválni a lábat a szőr természetes,nem hiába nőtt oda.

De ha Téged annyira zavar borotváld le minden este,bár eléggé időpocsékolás az alatt az idő alatt mennyi minden mást csinálhatnál.

2016. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen és semmit sem tudok vele csinálni. Ha úgy van,reggel borotválom és akkor talán délig sima,de a pöttyök frissen borotválva is látszanak. Ezzel együtt kell élni,annak,akinek ilyen erős a szőrzete.
2016. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel borotváld inkább. Vagy epilátort használj.
2016. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!