Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit csinálnátok/ vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok/ vagy csináltatok hasonló estbe?

Figyelt kérdés
Most láttam meg hogy a barátnőmnek a volt pasija több mint egy hónapja udvarolgat viberen, hívja randizni. Mit csináljak írjak rá a srácra vagy barátnőmmel beszéljem meg.

2016. jan. 18. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2016. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőddel beszéld meg!De en a helyedben várnék,hogy a baratnod elfogadja e a randit...akkor dobnám is,nem bírom a titkolozast.
2016. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A páromnak is írkált még a kapcsolatunk első 2-3 hónapjában az exe. A párommal beszéltem meg, az exével nekem semmi dolgom nem volt. Elvégre, attól miért szállna le róla, ha egy féltékeny hisztérika elkezd neki írogatni? Az inkább felbátorítja, mert hirtelen nyeregben érezné magát.


Nem, ezt a barátnőddel érdemes megbeszélni. Nyíltan, tisztán, egyszerűen. Azért, abból érdemes kiindulni, hogy az ex nem véletlenül ex, de a féltékenykedéssel, bizalmatlansággal te is könnyedén válhatsz múlt idővé.

2016. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Nincs dolgod neked ezzel, a baratnod majd elintezi.
2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a 2essel
2016. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es jó! Csak míg várok még fogok őrűlni.
2016. jan. 18. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy lányprofilt, írj az exnek, tuti minden csajjal flörtölget, aztán mutasd meg a barátnődnek
2016. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!