Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol az igazság? Akkor ronda...

Hol az igazság? Akkor ronda vagyok vagy szép?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom ,hogy képet nem küldök,mert küldhetnék olyat amin szép vagyok és olyat is ami nevezhetne a világ rondaság versenyen.

A lényeg az,hogy általános iskolában csúfoltak ,utcán beszóltak ,hogy milyen csúnya vagyok ilyet még nem láttak..( nem voltam kövér kicsit sem,fehér bőr,nem ismertem a hajvasalót nagy dús rendezetlen haj,nagy homlok stb). Középsuliban eldöntöttem,hogy nem akarok így élni ,hogy csúfolnak szóval tornázni kezdtem,barnítás,divat,kihívóbb öltözet ,póthaj,hajvasaló ééés mint valami világsztár úgy kezeltek a fiúk,utcán szólítottak le helyes pasik,rengetegen udvaroltak,kb az egész iskola tudta ,hogy ki vagyok,még egyszer egy tanárnő is odajött hozzám,hogy milyen szép lány vagyok. Aztáán egyetem ami a jelenlegi állapot,szóval nem törődtem már magammal annyira főként a középsulis dolgok után elég sok lány keresztbe tett nekem,és inkább akartam szürkébb lenni így átlagosan öltözködöm,híztam is ,de még mindig nem vagyok elhízva,csak már nem az a szószerinti vékony lány vagyok,már nem is szolizok stb szóval azóta néha hallom,hogy azt mondják az utcán,hogy csúnya vagyok,plusz azóta egy udvarom sincs,vagyis jóó van egy srác ,de az más téma,szóval nem értem ...nézem magam a tükörben néha szépnek látom magam ,de néha meglátom a tükörképen és szörnyűlködöm,hogy milyen ronda vagyok nem értem. Ez lehetséges?


2016. jún. 8. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, pár szóval leírom neked a szobám falát, te meg döntsd már el légyszi' hogy milyen színű lehet...
2016. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan vagy, mint az összes többi nő.

Ha elhanyagolod magad akkor ronda,

de ha teszel érte, hogy jól nézz ki akkor szép!

2016. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy valaki ronda! Nem a külsőt kell nézni,hanem a belső értékeket minden embernél! :)
2016. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát pedig nagyon is van olyan..lehetsz akármilyen kedves,ha félelmetesen ronda vagy. plusz én azt vettem észre általában a csúnya lányok gonoszabbak,mint a szépek,csak úgy megjegyzem :D de ez pasira is igaz, ugye sok pofont kapnak az életben,és szerintem így kompenzálnak
2016. jún. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!