Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves lányok/nők! Szeretnélek...

Kedves lányok/nők! Szeretnélek titeket meginterjúvolni arról, hogy mi a véleményetek arról, ha a csávónak van egy kis pocakja? Pulcsiban nem látszik, pólóban nehéz észrevenni, de most itt a strandszezon és szó sincs a ruháról! :D

Figyelt kérdés
Amúgy most híztam szűk 20 kilót az elmúlt fél évben, de igazából alig látszik rajtam, nem értem miért. 23 éves, 198 magas vagyok és így ütöm a százat, de nem nevezném magamat kövérkésnek, vékonyabb a testalkatom. Csak a pocak... :D Szóval nagyon mínusz? Esetleg plusz? Kinek mi? Kort is írjatok légyszi!

2016. jún. 21. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de ilyen miatt nem is mondanék nemet senkinek, ha amúgy minden más klappol. Na meg nem is lehet mindenkinek tökéletes alkata.
2016. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, az a tipikus lusta megmozdulni plusz egészségesen étkezni típus, pár év és kövér leszel ha semmit nem teszel ellene. Az már durva lesz, még ha most nem is az.
2016. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (negatívakat pozitívakat egyaránt), megnyugtattatok! :) Azért ettől függetlenül odafigyelek a táplálkozásra és/vagy a testmozgásra. Amit nem írtam a súlynövekedésemnek az oka a dohányzásról való teljes leszokásomnak köszönhető (szerintem).
2016. jún. 24. 23:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát annyi, hogy ne legyél se annyira sovány, se annyira husi, hogy sajnáljalak. Akkor nem tudnék hozzád vonzódni. Szerintem a te alkatod jó lehet eléggé.
2016. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!