Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt a strandszezon! Sikerült...

Itt a strandszezon! Sikerült elérni a célod?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. :)
2015. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, én 169 cm vagyok és 75 kilóról fogytam le 65 kilóra. Most már sokkak jobban érzem magam, bár hátravan még 11 kiló. Szerencse, hogy én már márciusban észbe kaptam és sikerült a kitűzött cél felét elérni. Jó érzés. :)
2015. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Februárban indultam 62 kilóról, 167 centihez ez nem tűnik annyira soknak, de elég husis voltam, nem éreztem jól magam a bőrömben. Viszonylag nem túl szigorú diétával(kb 1400 kcal/nap, csökkentett szénhidrátbevitel, rengeteg zöldség, de azért akadt bőven félrekajálás, alkohol stb) nagyon sok edzéssel már 57 kilónál tartok, kb 55 a cél. Június végén megyünk a barátokkal a Balcsihoz, addigra szeretnék top formába kerülni. Mivel elég vékony csontú vagyok és főleg hasra, csípőre hízok(máshol már rég nincs felesleg, a karom, lábam tök vékony) ezért rajtam a kis súlyfelesleg is eléggé meglátszik.
2015. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Á, még csak 3 éve csinálom, nem megy az olyan könnyen faluhelyen, de már nem hiányzik sok.

Még nincs itt a strandszezon, de én 100 kilósan is ugyanúgy élvezném a vizet, benne legalább kevesebbet nyomok :D Örülök azért, hogy én nem tudok akkorára felhízni, rossz étrenddel sem, mindig visszacsökkentem 80 körülre s onnan kezdtem 3 éve.

Most 62 kiló vagyok. Illetve kicsit több, mert megint töltődtek a glikogénraktáraim. A derékbőségem már biztos 80 cm alá ment, fog ez menni :)

Viszont már rég unok állandóan árgus szemmel figyelni a kalóriára, ezért is megy lassan a vége, pedig remek módszerem van. De elvagyok, az a fő :)


Július végén lesz a szülinapom, addigra azért nem ártana csinosabbnak lenni. Némi izom felszedését is tudnám értékelni, de azért tenni is kéne.

2015. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
168 cm vagyok és 76 kg-ról kezdtem a fogyózást februárban. Most 59 kg vagyok és 56 kg a cél. Július végén megyek először standra szóval addigra bőven lefogyom azt a hátralevő 3 kg-t.
2015. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!