Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagynak tartom a mellem,...

Túl nagynak tartom a mellem, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon korán kezdett nőni a mellem, többek közt ezért is utálom annyira. Már elsőben A méretű melltartó kellett, harmadikra pedig már C-s volt! Ötödikben E-sre nőtt, én voltam az osztály tehene, pedig kövér amúgy egyáltalán nem voltam (most sem vagyok az), sőt, csak a mellem miatt tűntem annak... Hetedikre G-s lett, aztán úgy tűnt, megállt a növése. Azt hittem, képes leszek elfogadni, vagy megbékélni vele, de nem tudtam.

Erre nyolcadik utáni nyáron újra nőni kezdett, egy nyár alatt megnőtt H-ra, aztán újra kicsi nyugi következett. Kilencedik osztály második félévében megint nőni kezdett, végül tizedik elején állt meg, 75/J mérettel... Azóta nem nőtt (tizenkettedikes leszek), de remélem nem is fog... Nagyon szégyellem!! Már mellkisebbítő műtéten is gondolkodom...

És valószínűleg anyukámtól örököltem ilyen nagy méretet, de neki is "csak" F-es mellei vannak, nekem miért nőttek 4 kosárral nagyobbra?? Iszonyúan zavar! Főleg, hogy a húgomnak (15 éves) meg csak C a mérete, így az enyém a legnagyobb a családban :(

Kérlek normálisan válaszoljatok! Köszii :*

(és nem vagyok kövér, 167 centi vagyok 56 kilóval) és képet nem küldök senkinek



2016. jún. 24. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Olyan, hogy túl nagy mell, olyan nem létezik! Minél nagyobbak annál szebbek, csodálatosak lehetnek a tieid! Hatalmas hiba lenne megműttetni, nem csak hogy kisebb lenne (ami önmagában is rossz), de a formáját is elrontanák!
2016. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10: Igen van.
2016. jún. 25. 09:32
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Pár év múlva - ha érettebb leszel - hálát fogsz adni a Mindenhatónak ezért az ajándékért!!!

Vigyázz rájuk, sok boldogság okozói lehetnek majd!

(gyerek korban mindenkit cikiznek valamiért... és ez mindenkit szégyellőssé tesz; felnőtt korban pl. engem egyáltalán nem érdekel más kéretlen véleménye)

2016. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Én megértelek Kérdező,J-s mellek már aránytalanul nagyok lehetnek...de ne érezd problémának,sok pasi van,akinek a nagy mellek tetszenek! :) Ilyen vagy,kész,így fogadd el magad,akinek nem tetszik,az keressen mást :D Ugyanez szól a kismellű lányoknak is,nagyon sok pasi a kicsiket szereti :)
2016. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Ha nagyon zavar, akkor műtéten kívül nem nagyon tudsz mást tenni.

Sok lány örül a nagy melleknek, de tuti nem ekkorákat képzelnek el maguknak. A pasik is szeretik, de ez szerintem ne érdekeljen. A te melleid, neked kell elfogadni őket, nem azért vannak hogy mások erre izguljanak. Ha te megbékélsz vele és jól érzed magad így, akkor oké, de ha nem, akkor ne mások véleményére adj, akik szerint ez szuper. A te tested, ha nem érzed jól magad így, nyugodtan változtass. Szégyellni nem kell, ilyen van, ez van.

A túl nagy mellek okozhatnak később hátfájást is, sokan el sem tudják képzelni, mennyi mindenben akadályoz a hétköznapok során.

2016. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt! Drága 16 éves kishúgomnak is hatalmas mellei vannak. Rengetegen csúfolták és sírva jött haza az iskolából is. (Őt is tehénnek) Borzalmas volt! Főleg, hogy minden elfogultság nélkül is, ő volt az egyik legszebb kislány az évfolyamban.

A legtöbb emberrel (főleg a fiúkkal) az a baj, hogy nem értik meg a problémát, csak annyit mondanak, hogy "Örüljé' mer' nekem bejön!". Pedig az embernek igenis kényelmetlen lehet, ha valamelyik nap csak el akarna rejtőzni a világ elől, és egy nyamvadt garbóban is 8 idegen részeg pasi beszól neki az utcán (kishúgommal ez van. Sokat kell utaznia az iskolába. Az ilyen embereket megölném!)

Viszont a műtétet gondold meg! Húgom is szeretett volna, de ma már elfogadja a melleiet, részben azért, mert új iskolába ment, rendes emberekhez, és mert itthon naponta 6x elmondjuk neki, hogy mennyire gyönyörű. Biztos vagyok benne, hogy te sem vagy csúnya! Próbáld meg függetleníteni magad az emberek véleményétől, és jöjj rá, hogy csak magadnak kell megfelelned. Aki beszól, arra tojjál magasról :)

Ui; Nekem csak A-s melleim vannak. Általános iskolában férfinek, fiúnak, leszbinek és hasonlónak csúfoltak. Amikor szoknyát vettem fel, kinevettek. Ahogy múltak az évek, már a gimnáziumot is elvégeztem. Rájöttem, hogy a gúnyolódók közül én vittem a legtöbbre. Két éve összefutottam azzal a srácal, aki a legjobban bántott. Képzeld, megkért, hogy randizzak vele (természetesen visszautasítottam). Szóval nyugodj meg. Azok, akik másokat bántanak, valójában sérült emberek, akik csak rettegnek, hogy valaki rámutat az ő hibáikra. Ezt tartsd észben és csak magabiztosan előre! :D

18/L

2016. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16: Köszönöm, ez az üzenet most nagyon jól esett, és kicsivel pozitívabb lettem tőle :))

Viszont ha nem vagyok indiszkrét, húgodnak mi a mellmérete?

2016. jún. 26. 12:26
 18/20 anonim válasza:
22%
Mit tegyél? Küldj róla képet! Neked is, nekünk is jobb lesz tőle ;)
2016. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
ismét egy kamu kebelimádó kérdését láthatjuk :)Gratulálok
2016. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Bár nekem "csak" 70/F-es a méretem.

Igaz,én is 17 éves vagyok,de 152 centi,így lehet,az arányaink hasonlóak.

Én is koránérő voltam,engem is csúfoltak érte,főleg általános iskolában.

Műtétre ne gondolj! Én is próbálok megbarátkozni a méretemmel,egyszer ez még előny lesz. :)

Lehet,hogy most a az elől-deszka-hátul-léc fiús testalkatúaknak terem babér a divat terén,

de bízom abban,hogy ez nem lesz sokáig így és újra gondolni fognak a nőies lányokra is.

2016. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!