Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék a melleimből leadni...

Szeretnék a melleimből leadni egy kicsit, mert zavaróan nagynak tartom őket. Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
20 éves (vékony alkatú) lány vagyok
2009. dec. 13. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha alapból vékony vagy, akkor mellről nem nagyon tudsz fogyni. Mert aki kövér, és lefogy, annak értelemszerűen csökken a mellmérete... de egy vékony lánynál... nem tudom. Más nem jut eszembe, mint a sebészi beavatkozás. De nemtudom mennyire jó ötlet.
2009. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uh...mivel a mell nagy része zsirszövet, igy a melledböl ha leadsz, max lógó melled lehet szerintem.
2009. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mért baj az ha nagy cicid van??? ha szép és formás, örülj neki szerintem. elözö vagyok.
2009. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapvetően vékony alkatú vagyok, de az utóbbi időben felszedtem jó pár kilót, és ez mind a csípőmre a hasamra, de legfőképpen a mellemre rakódott.
2009. dec. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!