Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is van olyan szerencsétlen...

Más is van olyan szerencsétlen, hogy a csípőjére hízik először?

Figyelt kérdés

Olyan furcsán nézek ki. Nem vagyok duci, de vékony se. Csak valahogy ezzel formával semmi nem áll jól. Állandóan takargatom.

Nem tudom besorolni magam amúgy egyik kategóriába se, talán a körte lehetne, de az sem ilyen. Kicsi a mellem, a vállam szélesebb, a derekam keskeny, a csípőm széles, de a fenekem nem nagy.



2016. jún. 30. 15:05
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én csípőre meg fenékre, de én örülök neki :)


A nők többsége amúgy főleg csípőre, combra hízik, a férfiaknál jellemzőbb a hasi/felsőtesti hízás.

2016. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb a nők 60-70%-a. én is csípőre meg combra hízom sajnos. nem túl jó, de talán még mindig szerencsésebb, mintha hasra menne.
2016. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom az utcán sosem láttam még hozzám hasonló alkatú nőt.

Láttam körtét is, még irigyeltem is, hogy milyen jól néz ki, hiába volt több felesleg rajta, mégis nőiesebb formája volt. :D

2016. jún. 30. 15:51
 4/6 A kérdező kommentje:

Hopp megtaláltam. "Spoon" a neve.

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 30. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A spoon ugyanaz mint a körte. Örülj, hogy nem hasra hízol, az a legegészségtelenebb.
2016. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ugyanaz. De köszi akkor nekiállok örülni.
2016. júl. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!