Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban veszélyes a géllak?

Valóban veszélyes a géllak?

Figyelt kérdés
Most olvasta egy cikket, miszerint a géllak veszélyes, illetve maga az uv-lámpa. Én nagyon parázós vagyok, félek a bőrráktól. Szerintetek tényleg igaz? Inkább ne vegyem igénybe? Eddig 4x volt géllakozva a körmöm...
2016. júl. 16. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukam eleg sokszor megcsinalta. Besargult a korme es el is vekonyodott. Neha lehet de mindennapra nem ajanlom.:)
2016. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Az én anyukámmal ugyanez történt előző.Nem ajánlom, a körömre nézve igen veszélyes.
2016. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem majdnem 1 éve van. állandóan

nem sárgult be a körmöm és el se vékonyodik :D

2016. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az uv lámpa minimális veszélyt jelent. Amennyit egy év alatt eltölt a kezed a lámpában, az kb 10 perc nyári napsugárzásnak felel meg.


Az elvékonyodott köröm pedig nem a géllakk miatt van, hanem a béna körmös miatt, aki nem ért a szakmájához, és szétreszeli a vendég körmét. Az én vendégeimnek nincs szétreszelve a körme.

2016. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!